Sex vás může zbavit bolesti! Musíte však dosáhnout vyvrcholení

Už vás někdy napadlo, že nejlepší, co můžete při migréně udělat, je pomilovat se se svým partnerem? Orgasmus totiž funguje jako lék na spoustu neduhů!
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Vztahy 
17. srpna 2017 10:00 / Shutterstock
  0   0
Migrénu, kocovinu, bolest zubů, ale i hádku nebo stres v práci nemá nikdo rád. Na bolest bereme léky a na nepříjemné pocity prostě po chvíli zapomeneme. Přitom se všeho můžeme zbavit lusknutím prstu, přírodně, bez škodlivých látek a ještě si u toho užijeme!

Lepší než brát léky

Může se vám to zdát zpočátku divné, ale když překonáte prvotní odpor, který kvůli silné bolesti můžete cítit (zrovna tak po hádce s partnerem), zjistíte, že to opravdu může fungovat.

Každá něžnost, každý dotek uvolní všechny zaťaté svaly a pohlavní stimulace bolest doslova zablokuje. Hormonální žlázy začnou pracovat na plný výkon a všechny smysly jsou schopny vnímat jen aktuální příjemný pocit, který se rozlévá po celém těle.

Vzrušení způsobí, že se tělem začne šířit hormon oxytocin a spolu s ním i endorfiny – hormony štěstí. Už jen zvýšení hladiny oxytocinu může bolest hlavy úplně odstranit. 

Někdy jen na chvilku

U sexu je důležité prožít orgasmus. Bez orgasmu se nezačnou vyplavovat hormony a efekt se nedostaví. Vlastně není nutné mít sex, jen je potřeba dosáhnout orgasmu. Klidně svépomocí. Někteří lidé však tvrdí, že jim orgasmus pomohl jen po určitou dobu. Záleží na tom, co orgasmem „léčíte“. Kocovinu nebo předporodní bolesti s největší pravděpodobností nevyléčíte úplně, protože střízlivění sexem neuspíšíte a porod jím zase nezastavíte. Není ale lepší si nepříjemné pocity i o pár minut zpříjemnit?

Bolesti vás může zcela zbavit

Některé druhy bolestí navíc můžete orgasmem zcela odstranit. Bolest hlavy, kterou jste si způsobila například špatným spánkem nebo bolest zubů z rýmy můžete sexem zcela vyléčit. Dobrý sex pomůže rovněž zažehnat velkou rozepři s partnerem – není to sice nemoc, ale funguje to stejně.

Už jste se někdy pokusili pomoci si orgasmem od bolesti? A pomohlo vám to?

Kateřina Kofroňová | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Tyrolské parky: Tip pro aktivní cestovatele, kteří milují nádhernou přírodu

Dům a zahrada

Jahodník potřebuje péči i po sklizni. Na co nezapomenout, abyste se z plodů těšili i příští rok

Bydlení

Co milují pivoňky, aby vám dlouho a bohatě kvetly

Zavřít reklamu