Nejžádanější zákroky estetické medicíny - díl šestý: Jak ošálit přírodu o několik let? Facelift to jistí!

 Krása 
02. srpna 2014 05:18 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Vyzrajte nad stářím! Foto: Shutterstock
Příroda nikoho nešetří a nevyhnutelně stárneme každý. Moderní technologie nám však pomáhají tento neoblíbený proces tak trochu ošálit. Není proto divu, že plastická chirurgie je čím dál více žádaná a těší se veliké oblibě nejen u dam.

Proto jsme pro vás exkluzivně ve spolupráci s celebritami oblíbenou klinikou YES visage jen na vipstory.cz připravili seriál o nejžádanějších zákrocích estetické medicíny. Čemu podléháme nejvíce?

DÍL ŠESTÝ
Moderní plastická operace obličeje - facelift


A je to tady, stáří! Na pobočkách výše zmíněné kliniky provádí plné spektrum moderní plastiky obličeje v závislosti na anatomii a stupni stáří klienta. Používají moderní techniky, které již nevyžadují náročnou rekonvalescenci.

Facelift je plastická operace obličeje, jenž řeší problematiku projevů stárnutí, především povolení a pokles kůže a jemných obličejových svalů. Dnes patří mezi nejvyhledávanější zákroky. Díky zručnosti zkušeného operatéra a vhodně zvolenému typu operace se může klient těšit na dramatické omlazení obličeje a trvalý výsledek ve smyslu oddálení dalších projevů stárnutí o několik let.

Radikální omlazení zajímá i muže. Představte si, že před třemi lety byl z podstoupení faceliftu podezírán Vladimír Putin. Média si nemohla nevšimnout, že najednou vypadal úplně jinak než dřív. Stalo se tak chvilku před tím než kandidoval na prezidenta a zřejmě mu to přidalo nepochybně body navíc.

V pátém dílu jste se dočetli o operaci očních víček.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Tech

Čína uprostřed občanských nepokojů znovu chrastí zbraněmi. Má nové ponorkové střely, které doletí až...