Nejžádanější zákroky estetické medicíny - díl šestý: Jak ošálit přírodu o několik let? Facelift to jistí!

 Krása 
02. srpna 2014 05:18 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Vyzrajte nad stářím! Foto: Shutterstock
Příroda nikoho nešetří a nevyhnutelně stárneme každý. Moderní technologie nám však pomáhají tento neoblíbený proces tak trochu ošálit. Není proto divu, že plastická chirurgie je čím dál více žádaná a těší se veliké oblibě nejen u dam.

Proto jsme pro vás exkluzivně ve spolupráci s celebritami oblíbenou klinikou YES visage jen na vipstory.cz připravili seriál o nejžádanějších zákrocích estetické medicíny. Čemu podléháme nejvíce?

DÍL ŠESTÝ
Moderní plastická operace obličeje - facelift


A je to tady, stáří! Na pobočkách výše zmíněné kliniky provádí plné spektrum moderní plastiky obličeje v závislosti na anatomii a stupni stáří klienta. Používají moderní techniky, které již nevyžadují náročnou rekonvalescenci.

Facelift je plastická operace obličeje, jenž řeší problematiku projevů stárnutí, především povolení a pokles kůže a jemných obličejových svalů. Dnes patří mezi nejvyhledávanější zákroky. Díky zručnosti zkušeného operatéra a vhodně zvolenému typu operace se může klient těšit na dramatické omlazení obličeje a trvalý výsledek ve smyslu oddálení dalších projevů stárnutí o několik let.

Radikální omlazení zajímá i muže. Představte si, že před třemi lety byl z podstoupení faceliftu podezírán Vladimír Putin. Média si nemohla nevšimnout, že najednou vypadal úplně jinak než dřív. Stalo se tak chvilku před tím než kandidoval na prezidenta a zřejmě mu to přidalo nepochybně body navíc.

V pátém dílu jste se dočetli o operaci očních víček.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Díky mimořádně vysokému množství hořčíku dokáží koupele v epsomské soli ulevit od depresí, bolesti a...

Tech

Škoda Scala: Praktická stylovka