Trend letoší sezony je HairConturing. Pomocí vlasových pramenů lze opticky modelovat obličej

 Krása 
01. března 2019 15:06 / Ema Maxová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Toužíte po nejžhavějším looku nadcházející sezony?  YES VIP
Snad každá žena ví, jak za pomoci make-upu lehce zeštíhlit tvář, opticky zkrátit nos či zjemnit ostře řezané rysy. A podobně funguje i HairConturing. Za pomoci světlých a tmavých pramenů, které jsou správně namíchány, lze modelovat obličej, aby nechtěné bylo s citem potlačeno.

Toužíte i vy po nejžhavějším looku nadcházející sezony? Inspirujte se u hollywoodských hvězd, které si oblíbily novou úpravu vlasů HairConturing.

Samozřejmě, každý tvar obličeje potřebuje trochu jiný přístup a jiné uspořádání světlých a tmavých pramenů. Velkou výhodou HairContouringu oproti make-upu je, že večer spolu s odličovačem nezmizí, ale bude vaší tváři lichotit i několik týdnů!

Jako Jennifer Lopez nebo Selena Gomez

Možná právě proto si ho oblíbily slavné krásky showbyznysu jako třeba Kim Kardashian, Sarah Jessica Parker, Jennifer Lopez či Selena Gomez. A ani české celebrity nezůstávají pozadu! Do Salonu YES VIP si zašla třeba půvabná moderátorka Petra Svoboda a nechala své vlasy zkrášlit dle posledního trendu HairConturing za pomoci Hairdreams ROOT SHADOW.

Rychle a šetrně

Proč své vlasy zbytečně trápit náročným zesvětlováním, když si nový trend můžete pořídit snadno, rychle a šetrně? Salon YES VIP představuje Hairdreams ROOT SHADOW, zbrusu novou kolekci reálných vlasových pramenů, které byly speciálně navrženy právě pro HairContouring.

Prameny jsou k dispozici ve čtyřech různých délkách od 30 do 60 cm, a v nejrůznějších barevných kombinacích a provedeních. Speciálně proškolené kadeřnice dokáží vytvořit trendy look přesně na míru potřebám každé tváře tak, aby finální výsledek byl dokonale harmonický. Vhodně zvolené pásky v podobě Quikkies či NANO během chvilky nasadí na vaše vlasy, které pak finálně upraví do požadovaného střihu. Vše bude působit naprosto přirozeně. Navíc vaše vlasy budou výrazně hustší, a budete-li si přát, i delší. V případě, že za nějaký čas zatoužíte po změně, necháte si pásky jednoduše sundat.

Hra světla a stínu

TVAR OBLIČEJE: kulatý a čtvercový

CÍL: Za pomoci správně umístěných světlých a tmavých pramínků opticky tvář protáhnout, aby celkově působila štíhlejší.

JAK NA TO: Tmavší barvu vlasů ponecháme kolem obličeje pro optické zeštíhlení tváře. Naopak nejsvětlejší barvu umístíme v úrovni brady, a nad úrovní uší necháme krásně prolnout tmavé i světlé prameny.

TVAR OBLIČEJE: podlouhlý

CÍL: Díky vhodně umístěným světlým a tmavým pramínkům bude obličej působit lehce širší a kratší.

JAK NA TO: Vlasy u hlavy zůstanou tmavé, jen prameny kolem tváře zesvětlíme, aby ji opticky rozšiřovaly a zkracovaly. V horní partii hlavy se pak mísí světlé a tmavé prameny, a ty nejsvětlejší tóny pokračují až ke konečkům.

TVAR OBLIČEJE: srdcovitý a trojúhelníkový

CÍL: Za pomoci vhodně umístěných světlých a tmavých pramínků lze docílit optického zúžení trojúhelníkové tváře, srdcovitého čela a potlačení výrazné brady.

JAK NA TO: Zjemnit a lehce rozšířit oblast kolem uší a čelisti pomohou světlé pramínky. Naopak zúžit horní partii obličeje zvládnou tmavé odstíny na temeni hlavy.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vítěz Superstar Adam Pavlovčin vydává první singl a prozrazuje své nové umělecké jméno

Styl

Víra, že my sami můžeme život změnit k lepšímu, skutečně vede k lepší kvalitě života, potvrzují...

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu