Tyto žabky budou hitem letošního léta

 Móda 
12. května 2020 09:32 / Mirka Malá
  0
📷
4 fotografie v galerii
Kožené žabky na platformě se budou letos nosit ke všemu Instagram
Na žabky je ještě brzy, ale pokud letos v létě chcete být trendy, byť léto s největší pravděpodobností strávíme všichni v Česku, už je pomalu na čase pořídit si největší hit nadcházejících letních měsíců.

Žabky jsou součástí módy už hodně dlouho a v posledních letech se staly znovu velmi oblíbenou, nejen plážovou obuví. Letošní léto ale žabkám bude vysloveně přát. Proč? Protože návrháři přišli s novým designem, který uchvacuje každého.

Žabky jako z devadesátek

Co že je na novém designu žabek tak dokonalého? Ty lepší by totiž především měly být kožené a hlavním poznávacím znamením jsou rozšiřující se pásky. Ty totiž především připomínají návrat to devadesátek, pro svět módy zaslíbené to období.

Navíc tím, že jde o žabky kožené, i když bezesporu se na trhu objeví i jejich levnější nekožené varianty, nejde jen o nějaké žabky na pláž nebo na rychlý nákup ve vedlejší večerce. Jde o designový kousek pro všechy, kdo už do práce nebo večer na náplavku nechtějí nosit sandály.

Žabky, které se hodí ke všemu

Přesně o to tady jde. Nový design této obyčejné obuvi je totiž navržen tak, aby se hodil opravdu ke všemu. Tedy žabky k šatům, žabky ke kalhotovému kostýmku, žabky ke sportovnímu outfitu. Zkrátka letos se tyto kožené žabky stanou svatým grálem letní módy. Výrobci se už proto ve výrobě nového letního hitu doslova předhánějí, a to znamená především to, že bude z čeho vybírat.

Pokud ale budete i vy chtít být letos v létě IN, dávejte si pozor. Abyste nosili opravdu ty správné žabky, musí být kožené, měly by být na nízké platformě a nezapomeňte na rozšiřující se pásky. Takové žabky sice budou něco stát, tedy rozhodně víc, než ty umělohmotné, ale určitě se na hitu letošního léta nevyplatí šetřit. Dále čtěte: Nezapomínejte nosit podprsenku, i když jste nyní doma. Prsům hrozí nevratné ochabnutí.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leonardo DiCaprio to už přehání, shodují se fanoušci. Jeho nejnovější modelce je totiž jen devatenáct

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

SHIELD: Vesmírná technologie pro hladké přistání kdekoliv ve vesmíru