Víte, jaké plavky letos budou in? Nebojte se barev ani puntíků!

 Móda 
30. dubna 2017 07:36 / Marie Popelková
  0
📷
10 fotografií v galerii
Módní návrháři vsadili při vytváření letošních kolekcí plavek hlavně na barvy, ale i střihy. Internet
I plavky podléhají módním trendům. Letos návrháři vsadili hlavně na barvy! V kurzu budou hodně barevné plavky a nejlépe, pokud bude horní díl plavek barevně jiný než ten spodní. Nic nepokazíte ani neonovými či metalickými odstíny, proužky nebo puntíky!

Na trhu jsou k dostání plavky všech možných střihů. Největší oblibě se stále těší dvoudílné plavky, ale parádu uděláte i v jednodílných. Pozornost na sebe určitě strhnete v takzvaných monokinách, což jsou jednodílné plavky s rafinovanými průstřihy.

Střih dvoudílných plavek může být různý a návrháři se v letošní sezoně nevyhýbají žádné variantě - na přehlídkových molech jsou tak k vidění plavky se zavazováním za krkem, bez ramínek (bandeau), push-up i tankiny (horní díl je top). Mnoho variant nabízí také spodní díl plavek, zvolit můžete tanga, s nohavičkami, sukýnkou, klasické, brazilské kalhotky, s vysokým střihem nebo třeba bokovky. Výběr je tak pouze a jen na vašem vkusu.

Co se týče vzorů, in jsou zajímavé barevné kombinace, puntíky, proužky i geometrické vzory. Návrháři se ale ani v letošní sezoně nevzdávají květinových vzorů a plavky často ozvláštní nějakou zajímavou kovovou ozdobou. Pokud se budou lidé řídit letošními trendy, bude na plážích a u bazénů převládat jasná žlutá, veselá oranžová, hnědá, ale i růžová a různé přírodní odstíny. Módní je i nestárnoucí černobílá kombinace. A pozor! Pokud nejste příznivci výrazných barev, můžete ještě sáhnout po plavkách v tělové barvě - ty totiž budou rovněž hitem letošního léta!

Odvážnější z vás mohou letos vsadit i na módu inspirovanou 60. - 80. lety. V kurzu jsou hlavně vysoké kalhotky. Do módy se zkrátka znovu vrací ženskost.

Světové módní domy se ale rozhodly předvést také hodně neobvyklé plavky, a to s dlouhými rukávy. Designeři dlouhé rukávy uplatnili na jednodílných plavkách, dvoudílných tankinách i klasických variantách s bikinovými kalhotky.

Modelky pro letošní sezonu předvedly také celou řadu plavek s asymetrickým střihem. Módní jsou plavky takzvaně přes jedno rameno. Jsou krásné a praktické zároveň. Ani ve velkých vlnách vám totiž horní díl plavek nesklouzne!

Trendů v plavkách je ale podstatně více. In budou například také různé transparentní látky, plavky s třásněmi a střapci nebo s volánky.

Co se týká neobvyklého materiálu, někteří odvážní módní návrháři předvedli také kolekci pletených, respektive háčkovaných plavek. Takže nakupte hodně příze a pusťte se do výroby!

Jinak vzhled plavek může být klasický, sportovní, ale nové jsou módní také plavky připomínající spodní prádlo nebo naopak luxusní večerní šaty.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Řachanda je už v šestém měsíci. Herečka se přestane objevovat v seriálu ZOO

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

TitanAir: NASA představila vesmírné letadlo, které dokáže přistát na Titanu