Dieta podle postavení Měsíce

Jak hubnout podle Měsíce.
 Krása 
26. dubna 2017 20:13 / Shutterstock
  6   0
Dejte nadbytečným kilům sbohem a využijte při svém hubnutí působení Měsíce. Pokud dietu správně načasujete, zbavíte se nadváhy rychleji.

Nebýt Měsíce, nebyl by příliv a odliv. A mnozí lidé by nebyli náměsíční. Měsíc má na přírodu a člověka tak velký vliv, že ho prý lze dokonce využít i k hubnutí. Vždyť už podle pradávných teorií ovlivňuje bílá koule na temné obloze psychiku, zdraví, a tudíž i tělesnou hmotnost.

Zastánci "měsíční" dietytvrdí, že za jediný den je možné zbavit se až dvou nadbytečných kilogramů. Co je k tomu zapotřebí? Měsíc musí být především v té správné poloze!

NOV

Dva dny před novem a období novu jsou ideální na pročištění organismu, detox nebo dietu.  Tělo se nejlépe zbavuje škodlivin. Nezapomínejte na bylinné čaje a ovocné nebo zeleninové šťávy. Tělo se během novu snáz zbaví tuků a klesá i chuť k jídlu. 

Dorůstající měsíc

Tvar písmene D můžete na obloze sledovat 14 dní. S přibývajícím měsícem máme větší tendence přibírat na váze. Kalorická jídla v tomto období raději vynechte. Hlídejte si jídelníček a upravte jej na co nejstravitelnější suroviny. Nezapomínejte ani na pitný režim. S dorůstajícím měsícem také také roste energie, takže je ideální čas na sport.

Úplněk

Úplněk značí změnu. Je to ideální čas na půst a dietu. V den úplňku se doporučuje půst. Kalorická jídla vám tělo v tento den rozhodně neodpustí. A také myslete na to, že alkohol nebo léky působí mnohem víc. Vsaďte raději na vitaminy a minerály, které tělo vstřebá a využije.

Couvající měsících

Tvar písmene C na obloze znamená, že tělo má největší schopnost detoxikace, která vrcholí dosažením novu. Pokud chcete zhubnout, začněte právě v tomto období, kila půjdou dolů snáz. Vyhněte se smaženým a mastným pokrmům. Vsaďte na bohatou stravu s dostatkem vlákniny. Nepodceňujte pitný režim.

Půst při úplňku

Držením půstu uděláte pro své tělo obrovskou službu. Detoxikační schopnost organismu je na svém vrcholu. Během dne půstu si můžete dopřát zeleninové šťávy, které nejsou nijak ochuceny. V tento den opravdu dodržujte pitný režim.

Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Žhavý tip na zářijovou dovolenou. Klid, pohoda a vynikají jídlo je tady samozřejmostí

Dům a zahrada

Začíná období dýní. Je potřeba sklidit je ve správný čas, jinak vám do jara nevydrží

Bydlení

Podzim je ideální čas na stavbu skleníku. Díky němu se budete z bohaté úrody těšit dříve

Zavřít reklamu