Doveďte ho k šílenství! Oblečte si sexy podvazky!

 Vztahy 
25. dubna 2017 16:43 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jsou příležitosti, kdy se žena chce cítit sebejistě, atraktivně a svůdně. Tyto pocity zajistí právě podvazky!  Shutterstock
Jsou příležitosti, kdy se žena chce cítit sebejistě, atraktivně a svůdně. Tyto pocity zajistí právě podvazky! Víte, jak je nosit, jak je uchytit na punčochy a jak se v nich cítit dobře?

Podvazkový pás se může zdát jako zbytečný luxus, ale kdo ho jednou vyzkouší, pochopí jeho výhody. Pokud zvolíte dobře padnoucí střih a kvalitní materiál, budete se cítit elegantně a sexy. Bez ohledu na to, jaký máte typ postavy, tvrdí Helena Konarovská, odbornice na spodní prádlo.

Pokud to situace alespoň trošku umožňuje, noste podvazkový pás pod kalhotkami. Je to pohodlnější, praktičtější a navíc tento model určitě ocení váš přítel/manžel – při milostných radovánkách vám může jenom sundat kalhotky a podvazkový pás na těle nechat. Příjemné okořenění sexu, co myslíte?

Punčochy by ti měly sahat zhruba do poloviny stehen, možná o kousek výše. Každopádně by pásky na podvazkovém pásu měly být stejně dlouhé, aby punčochy byly rovnoměrné. Barva punčoch by se měla hodit k tvému podvazkovému pásu a také bys měla dodržovat zásadu, že bílé punčochy se nosí k bílému pásu a černé k černému. Jinak je výběr skutečně jen na tobě. 

Boty

Jestli chceš, aby byl efekt skutečně dokonalý, tak nezapomeň na boty na vysokém podpatku. Víme, je to trošku složité, když se v Čechách normálně všichni zouvají, ale připrav si botky do pokoje předem a pak do nich jen vklouzni. Dívka v podvazkovém pásu a v botách na vysokém podpatku ho přivede téměř k šílenství.

Závěrem podotýkáme, že pokud chcete opravdu praktický podvazkový pás na běžné nošení, kupte si větší (až do pasu), ideálně s šesti (nebo i osmi) podvazky a vždy s kovovými sponami.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí