Doveďte ho k šílenství! Oblečte si sexy podvazky!

 Vztahy 
25. dubna 2017 16:43 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jsou příležitosti, kdy se žena chce cítit sebejistě, atraktivně a svůdně. Tyto pocity zajistí právě podvazky!  Shutterstock
Jsou příležitosti, kdy se žena chce cítit sebejistě, atraktivně a svůdně. Tyto pocity zajistí právě podvazky! Víte, jak je nosit, jak je uchytit na punčochy a jak se v nich cítit dobře?

Podvazkový pás se může zdát jako zbytečný luxus, ale kdo ho jednou vyzkouší, pochopí jeho výhody. Pokud zvolíte dobře padnoucí střih a kvalitní materiál, budete se cítit elegantně a sexy. Bez ohledu na to, jaký máte typ postavy, tvrdí Helena Konarovská, odbornice na spodní prádlo.

Pokud to situace alespoň trošku umožňuje, noste podvazkový pás pod kalhotkami. Je to pohodlnější, praktičtější a navíc tento model určitě ocení váš přítel/manžel – při milostných radovánkách vám může jenom sundat kalhotky a podvazkový pás na těle nechat. Příjemné okořenění sexu, co myslíte?

Punčochy by ti měly sahat zhruba do poloviny stehen, možná o kousek výše. Každopádně by pásky na podvazkovém pásu měly být stejně dlouhé, aby punčochy byly rovnoměrné. Barva punčoch by se měla hodit k tvému podvazkovému pásu a také bys měla dodržovat zásadu, že bílé punčochy se nosí k bílému pásu a černé k černému. Jinak je výběr skutečně jen na tobě. 

Boty

Jestli chceš, aby byl efekt skutečně dokonalý, tak nezapomeň na boty na vysokém podpatku. Víme, je to trošku složité, když se v Čechách normálně všichni zouvají, ale připrav si botky do pokoje předem a pak do nich jen vklouzni. Dívka v podvazkovém pásu a v botách na vysokém podpatku ho přivede téměř k šílenství.

Závěrem podotýkáme, že pokud chcete opravdu praktický podvazkový pás na běžné nošení, kupte si větší (až do pasu), ideálně s šesti (nebo i osmi) podvazky a vždy s kovovými sponami.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Mladá manželka Beckhama pláče na Instagramu. Od té doby, co vyšlo najevo, že se nesnáší se svou tchýní...

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Tech

Rusko chce mít nový jaderný bombardér už za dva roky. Nejspíš ale nebude mít vůbec žádný