Kalhoty s potiskem jdou s nadcházejícím jarem do módy

Džíny nechte na jaře a v létě ve skříni
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Móda 
24. března 2021 10:17 / Depositphotos
  3   0
Sice se v posledních týdnech nemáme kam oblékat, ale trochu více svobody je snad za dveřmi, stejně jako teplejší počasí a s tím i nové módní trendy. Jaro a léto letos bude patřit kalhotám s potiskem, a na to je třeba se připravit.

Nemusíte přeci stále chodit jen v džínách. Kalhoty hlásí velký návrat a letos se budou nosit především ty se širšími nohavicemi. A zábavné společenské kalhoty s potiskem jsou radostným způsobem, jak přivítat lepší časy.

Hlavně potisk

Černá je sice klasika, nevíc letos pofrčí i celá řada pastelových barev, ale kalhoty s potiskem jsou prostě hravé a přitom mohou být stále elegantní.

A hlavně bude z čeho vybírat. Jaký potisk zvolíte, prakticky závisí jen na vašem celkovém stylu oblékání. Můžete zvolit potisk s jemnými květy přes zvířecí potisky až po odvážné květinové vzory. Takové kalhoty se hodí do každé společnosti a pro každou příležitost.

Nejoblíbenější vzory a styly

Vzorů a způsobů potisku kalhot bude letos víc než dost. Jedním z trendů je určitě kostka, na kalhoty se nejvíce hodí ta jemnější.

Některé módní řetězce dokonce nabízejí komplety s jemným potiskem, které připomínají skvělá pyžama, ve kterých v posledních měsících trávíme tolik času. Takový kalhotový komplet s dlouhou košilí je velký hit.

O zvířecích vzorech všeho druhu už byla řeč. Stále jsou velmi trendy a navíc se k takovým kalhotám hodí jak tenisky, tak podpatek.

Květinové vzory jsou oblíbené už delší dobu a nyní se ze šatů přemístily i na kalhoty. Skvěle se k nim bude hodit oversized košile nebo si pořiďte celý květinový kalhotový komplet i s košilí.

Vyhýbat se nemusíte ani expresivnějším potiskům a barvám. Stylistům se navíc líbí kalhoty, které mají metalický základ a na něm nějaký barevný potisk. Vyhýbat se nemusíte ani kalhotám, jejichž barvy a potisky budou hodně připomínat sedmdesátá léta. Letošní jaro a léto totiž budou především o svobodě, na kterou všichni tolik čekáme, a to se odráží logicky i do módy. Dále čtěte: Kalhoty se širokými nohavicemi se vrací pro sezonu jaro/léto.

Mirka Malá | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Poznejte unikátní ostrov, na kterém příroda vypadá jako z jiné planety

Dům a zahrada

Po zimě potřebuje péči nejen zahrada, ale i nábytek. Nepodceňte ji

Bydlení

Na bílé prádlo stačí použít pár ingrediencí a bude zase krásně zářit

Zavřít reklamu