Přírodní afrodiziaka pro lepší sex. Co dodá mužnou sílu?

 Vztahy 
05. července 2018 18:42 / Martina Langová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Jedním z přírodních afrodiziak jsou rovněž jahody Shutterstock
V lékárně najdete spoustu prostředků slibujících lepší sexuální zážitky. Ne vždy ale budou fungovat podle vašich představ. Mnohé z nich jsou jen předražené placebo.

Jenže co dělat, pokud potřebujete v intimní oblasti pomoct? Léta přibývají a sil ubývá ve všech oblastech. Naštěstí existuje víc možností, kterak svůj sexuální život zlepšit a síly nabrat. A není třeba, abyste za to utráceli majlant. Naše afrodiziaka si můžete zajít nasbírat nebo koupit v bylinkářství či prodejnách zdravé výživy za pár korun. Ručíme vám za to, že tyhle přírodní prostředky z vás udělají pořádného býka.

Pelyněk pro sílu

Nabudí a posílí. Vyzkoušet můžete pelyněk pravý nebo ještě lépe pelyněk pontský. Oba mají velmi podobné působení. Pelyněk obsahuje hořčiny, má dobrý vliv na krevní oběh, játra, žlučník a celou zažívací soustavu. Detoxikuje a tonizuje organismus. Příznivě ovlivňuje činnost lymfatického systému a užívá se při alergiích. Nejlépe uděláte, budete-li z něj popíjet čaj.

Štiplavá skořice

Má silně tonizační účinek, užívá se mimo jiné i při problémech se slinivkou nebo slezinou, ledvinami a močovým měchýřem. Likviduje v těle záněty i bakterie. Působí silně afrodiziakálně, v posteli z vás udělá ďábla. Skořice zmírňuje nadýmání a zlepšuje metabolismus. Pány povzbuzuje. Používá se hlavně olej, tinktura a sirup. Můžete si jí však zpestřit i večeři před dlouhým večerem se svým protějškem. Prožijete ten nejlepší sex.

Puškvorcový čaj

Zní to děsivě, ale báječně to funguje. A nebojte se, vcelku i dobře chutná. Puškvorec má silný afrodiziakální účinek. Zlepšuje trávení, snižuje horečku a hladinu cukru v krvi. Zlepšuje paměť, rekonvalescenci po těžkých nemocech, včetně onkologických, a má příznivý vliv na plíce a psychiku. A jak si z něj udělat čaj? Jednu lžíci drobně řezaného sušeného oddenku zalijeme šálkem vařící vody. Pijeme vlažný až studený, 1 až 2 šálky denně.

Dobromysl pro dlouhou výdrž

Na pány působí povzbudivě, jde o afrodiziakum. Rovněž zlepšuje náladu a odstraňuje deprese. Má silné protikřečové účinky, zlepšuje periferní prokrvení, prohlubuje sílu srdečního stahu. Užívá se při některých bolestech hlavy, poruchách slinivky, srdce, žlučníku, jater a při epilepsii.

Klanopražka zajistí svěžest

Sníží únavu, je silnější než kola nebo káva, ale bez vedlejších účinků a s dlouhodobým působením. Také zažene deprese a má na tělo tonizační účinek. Rostlina brzdí rozvoj nemocí srdce a cév, urychluje metabolismus a zvyšuje odolnost organismu. Chrání žaludek a regeneruje játra. Odstraňuje únavu a zvyšuje ostrost nočního vidění.

Kotvičník pro chlapy

Přezdívá se mu „rostlinná viagra“, takže asi netřeba dodávat cokoliv více. Klinické zkoušky zjistily, že účinné látky z kotvičníku podstatně zvyšují pohlavní touhy směřující k dosažení slasti a způsobují i dramatický nárůst svalové hmoty na úkor tuků. U mužů zvyšují hladinu testosteronu až o 30 %, u žen podstatně zvyšují hladinu estrogenů. Bylina má také mimořádné účinky na zvýšení obranyschopnosti organismu a celkové pročištění těla.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vdovec po Pilarové sklidil obrovský obdiv za to, co udělal na její památku. Splnil Evě její přání a...

Styl

Čtyřikrát zkontrolovat zamčené dveře nebo vypnutou troubu, to je OCD. Zní to legračně, ale sranda to...

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti