Zázračný léčitel! Jehličky zbaví bolesti zad i migrény!

 Zdraví 
09. listopadu 2016 14:28 / Marie Popelková
  0
📷
2 fotografie v galerii
Vpich jehliček skoro neucítíte. Po proceduře ale přijde obrovská úleva! www.cs.medixa.org
Bolí vás záda stále víc a už si nevíte rady? Točí se vám hlava z migrény a cítíte únavu každý den, přestože nic obzvlášť těžkého neděláte? Zapomeňte na zbytečné léky a vrhněte se vstříc po hlavě zázračnému léčiteli, kterým je akupunktura!

Akupunktura spadá do tradiční čínské medicíny, která je stará více než 2000 let. Čínská filozofie praví, že energie proudící lidským tělem se pohybuje rovnoměrně systémem energetických drah. Ty leží pod kůží. Akupunktura se zakládá na vpichování velmi tenkých jehel do specifických bodů ležících na těchto trasách.

Stimulace orgánů

Cílem je stimulovat reakci těla a napomoct nastolit vnitřní rovnováhu. K tomu je možné použít bod nahřívaný pelyňkem, což zesiluje účinek akupunktury. Pomocí vpichu jehliček je možné stimulovat různé orgány těla, což může vést například k lepšímu dýchání, trávení nebo činnosti srdce.

Pomocí akupunktury je ale možné řešit i záněty močového měchýře nebo ledvin, svalová poranění, stres a úzkosti, poruchy spánku, vysoký nebo nízký krevní tlak, ale také ženskou nebo mužskou neplodnost nebo bolestivý menstruační cyklus.

Velká úleva

Pro zájemce je možné vpichování jehliček použít na hubnutí, ale také na pročištění lymfatického systému. Máte z jehliček strach? Nemusíte se bát! Jejich vpich skoro neucítíte, po proceduře ale přijde nesmírná úleva! Vyzkoušejte to!

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Řachanda je už v šestém měsíci. Herečka se přestane objevovat v seriálu ZOO

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

TitanAir: NASA představila vesmírné letadlo, které dokáže přistát na Titanu