Zázračný léčitel! Jehličky zbaví bolesti zad i migrény!

Vpich jehliček skoro neucítíte. Po proceduře ale přijde obrovská úleva!
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Zdraví 
09. listopadu 2016 14:28 / www.cs.medixa.org
  21   0
Bolí vás záda stále víc a už si nevíte rady? Točí se vám hlava z migrény a cítíte únavu každý den, přestože nic obzvlášť těžkého neděláte? Zapomeňte na zbytečné léky a vrhněte se vstříc po hlavě zázračnému léčiteli, kterým je akupunktura!

Akupunktura spadá do tradiční čínské medicíny, která je stará více než 2000 let. Čínská filozofie praví, že energie proudící lidským tělem se pohybuje rovnoměrně systémem energetických drah. Ty leží pod kůží. Akupunktura se zakládá na vpichování velmi tenkých jehel do specifických bodů ležících na těchto trasách.

Stimulace orgánů

Cílem je stimulovat reakci těla a napomoct nastolit vnitřní rovnováhu. K tomu je možné použít bod nahřívaný pelyňkem, což zesiluje účinek akupunktury. Pomocí vpichu jehliček je možné stimulovat různé orgány těla, což může vést například k lepšímu dýchání, trávení nebo činnosti srdce.

Pomocí akupunktury je ale možné řešit i záněty močového měchýře nebo ledvin, svalová poranění, stres a úzkosti, poruchy spánku, vysoký nebo nízký krevní tlak, ale také ženskou nebo mužskou neplodnost nebo bolestivý menstruační cyklus.

Velká úleva

Pro zájemce je možné vpichování jehliček použít na hubnutí, ale také na pročištění lymfatického systému. Máte z jehliček strach? Nemusíte se bát! Jejich vpich skoro neucítíte, po proceduře ale přijde nesmírná úleva! Vyzkoušejte to!

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Ojedinělý skalní útvar viděl každý Čech, i když na něm vlastně nebyl

Dům a zahrada

Připravte si zásobu bylinkových amarounů, jsou výtečné pod maso

Bydlení

Pokud se vám někde protrhla síť proti hmyzu, nemusíte hned kupovat novou. Dá se spravit

Zavřít reklamu