Stop prokrastinaci! Je tu motivační diář!

Zatím je diář pouze v černé barvě, ale autoři v případě úspěšného rozjetí plánují i ​​barevné verze.
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Ostatní 
14. listopadu 2016 07:17 / Internet
  0   0
Revoluční motivační diář, který vám díky svým originálním funkcím poslouží jako organizovaný nástroj seberozvoje a sebemotivace.

Zaznamenávejte si všechny důležité schůzky, ale také si ujasněte a naplánujte každodenní práci ke splnění tvých cílů a snů. Díky zavedenému systému řízení času budete využívat svůj čas efektivně.

Motivační diář je unikát. Originální je především v tom, že nejsou předvyplněná data. Datumy si doplňuje majitel diáře sám, což je skvělé v tom, že v organizování svého času pomocí tohoto parťáka můžete začít kdykoliv během roku.

Splňte si své sny

Díky motivačnímu diáři máte pod kontrolou svůj čas, své výdaje, které si můžete zaznamenávat do týdenního shrnutí a také své sny a přání.
Stanovujete si každý měsíc úkoly, které chcete splnit? S motivačním diářem tyto úkoly budete mít pod kontrolou. 
Máte seznam přání na každý měsíc, které byste si chtěli splnit? Do tohoto diáře můžete vše zaznamenat, stejně jako si můžete poznamenat zážitky, či nakreslit nějakou vzpomínku, či napsat myšlenku.

Obsahově zaplňuje několik tematických částí. Využít se dá týdenní přehled s rozdělením každého dne od 6.00 do 22.00 hodin, místo si najde i přehled denních výdajů, ale také strany určené pro poznámky nebo spontánní kresby. Ty jsou specifické i pro část „Kým budu za 5 let“, která kromě toho nabízí i strany na roční předsevzetí a cíle na podporu splnění snů a přání. Roční cíle se dají zaznamenat i do měsíčního přehledu, který je o to přehlednější a zjednodušuje orientaci v průběhu celého roku. Měsíce jsou od sebe odděleny, každý začíná citací ze světa známých a úspěšných a disponují i ​​částí shrnutí silných i slabých stránek předešlého období.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Dívejte se pořádně pod nohy. Uvidíte ta nejkrásnější schodiště na světě

Dům a zahrada

Rozmarýn nemusí zimu venku přežít. Přeneste ho domů nebo ho pořádně zazimujte

Bydlení

Gel, prášek nebo kapsle. Rozdíl v praní je znatelný

Zavřít reklamu