Buďte v posteli král, pijte džus!

Granátové jablko je aromatické ovoce se sladkokyselou chutí.
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Vztahy 
17. listopadu 2016 07:22 / Internet
  0   0
Granátové jablko je vhodnou prevencí rakoviny, ale podle kalifornských vědců může fungovat také jako lék na poruchu erekce. Pravidelná konzumace šťávy z tohoto subtropického ovoce prý účinkuje stejně jako léky na potenci, ale je mnohem levnější variantou.

Pravidelná konzumace jediné sklenice džusu denně zvyšuje výrazně hladinu testosteronu u mužů i žen. A to znamená, že pánové mají nejen větší chuť na sex, ale také kvalitnější erekci. U žen pak zvýšená hladina testosteronu zvyšuje sexuální touhu.

Džus z granátového jablka obsahuje velké množství antioxidantů, které jsou "v akci" právě při prokrvení penisu. Dále obsahuje velké množství sodíku a cukrů, vitaminů B a C, fosforu, chloru, manganu, křemíku, zinku, vápníku, magnezia a také draslíku, který je nezbytný pro tvorbu a přenos nervových signálů. Kromě enormního obsahu hodnotných polyfenolů je také granátové jablko pověstné vysokou antioxidační silou - vyšší než u červeného vína nebo zeleného čaje.
Ale to ještě není zdaleka vše...

O granátovém jablku se už dávno ví, že je velmi úspěšné při snížení rizika srdečních chorob a při prevenci rakoviny prostaty - pravidelné popíjení džusu z granátových jablek ji může významně zpomalit. Dále výzkum prokázal, že tato jablka obsahují chemické látky, které omezují buněčné poškození a zřejmě ničí i rakovinné buňky.

Existuje několik studií prokazující výjimečný efekt granátového jablka.

Pojďme se podívat na pár studií o této přírodní viagře:

  • izraelská studie potvrzuje pozitivní vliv konzumace granátového jablka na krevní tlak.
  • stejná studie také zjistila, že po 3 letech pravidelného pití džusu z granátového jablka se u testovaných subjektů snížil plak v arteriálních stěnách v průměru o 30 %.
  • dále byl potvrzen vliv granátového jablka na kvalitu endotelu a tím zlepšení průtoku krve.

Jak je vidno ze studie výše, granátové jablko by mělo být pro muže ovoce číslo jedna. Pro požadovaný efekt nefungují extrakty z jablka ale pouze čerstvé ovoce nebo šťáva z něj.

Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Chorvatsko přitvrzuje. Informace, které by vám před cestou do země neměly uniknout

Dům a zahrada

Sezona komárů začala. Jak se proti nim bránit a jaké možnosti využít

Bydlení

Udržte v domě dobrou energii. Zavírejte koupelnu a sklápějte záchodové prkénko

Zavřít reklamu