Jaké barvy vládnou podzimu/zimě 2016? My to víme!

Oblékněte se do barev podzimního listí.
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Móda 
15. listopadu 2016 07:41 / Internet
  0   0
Letošní sezóně vévodí zemité barvy a oblečení v podzimních tónech, proto s kousky v hnědé, béžové, khaki, vínové či hořčicové barvě rozhodně nešlápnete vedle. Outfity, které tyto barvy kombinují a prolínají, si rozhodně zaslouží palec nahoru. Pokud máte radši méně barevné kombinace, sáhněte jen po jedné z barev a spojte ji s černou.

Listy stromů se barví do karmínova, žloutnou, z všudypřítomné zeleně se stává okrová a hnědá. Parky jsou najednou o něco romantičtější. Je to tím, že se příroda pomalu, ale jistě ukládá k zimnímu spánku a hraje všemi barvami. Pojměte to jako inspiraci a vneste trochu typických podzimních barev i do své skříně. 

Správnou volbou pro podzimní šatník je hořčicová barva. Ve všech variantách. Odstín na hranici tmavé žluté a světlé oranžové (dvě barvy typické pro letní období) je přímo ideální na podzim.

Výrazný hořčicový odstín bude nejlépe fungovat v kombinaci s klasickým a věčným denimem (bundou či džíny), černou koženou bundou (vsaďte na křivák), a pokud se jedná o sukni nebo kalhoty v této barvě, pak k nim zvolte jednoduchý top, nejlépe bílou halenku či triko.

V hlavní roli: vínová barva

Temně vínová barva je jedním z hlavních podzimních tónů. Připomíná do tmava se zabarvující listí stromů a keřů. Pokud i vás tento temný, přesto ale romantický odstín oslovil, vyzkoušejte ho například v podobě krásných košilových šatů s páskem.
Laďte společně se zeleným, až brčálovým kardiganem a zcela netradičně můžete obléknout i tmavě modrý kabát z jemného mohéru. Na nohy obujte teplé příjemné plstěné balerínky s indiánským vzorem a do ruky nebo na rameno, vezměte kabelu z vinylu v barvě šatů.

Tmavěmodro zelená 

Luxusní barva, co říkáte dámy? Tyrkysová, smaragdová, petrolejová modrá. To vše jsou barvy, které budou na podzim a zimu velmi trendy. Chybu neuděláte ani když zvolíte lesklejší či metalaické odstíny. Nemusíte mít celý sortiment oblečení, stačí vám například halenka nebo šaty.

Pudrově růžová 

Velmi jemňounká barva, která je mezi těmito výraznými chladnými barvami tak trochu překvapivá. Je to barva, která mě osobně velmi neláká, raději se obléknu do tmavého šatu, ale někomu se líbit může. Tato barvička krásně vypadá na delších podzimních kabátech či lodičkách, o tom žádná. Zvolte k ní výrazné líčení a budete vypadat skvěle.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Plnou parou do léta. Nejkrásnější italské pláže, které by byl hřích nevidět

Dům a zahrada

Postavit ohniště není žádný problém. Musíte dodržet jen pár zásad

Bydlení

Držte cizí kočky dál od svých záhonů. Vyhnat je můžete bezpečnými způsoby, aniž byste jim ublížili

Zavřít reklamu