To je odporné! Matka nakazila vlastní dceru tasemnicí, aby zhubla na soutěž krásy!

 Krása 
24. srpna 2014 09:18 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Dívenka skončila v nemocnici... Foto: Twitter/Daily Star
Po přečtení těchto řádků budete jen nevěřícně kroutit hlavou. Pedantská matka z Floridy krmila svou dceru tasemnicí, aby dostatečně zhubla na soutěž krásy.

Dívka byla nedávno převezena na pohotovost, zatímco prodělávala těžké žaludeční křeče. Původně si lékaři mysleli, že je těhotná, ale to ultrazvuk vyloučil. Příčina bolestí byla však brzy na světě. Sestra pracující v nemocnici totiž dívku našla jak křičí na záchodě nad mísou plnou tasemnic.

Matka se později přiznala, že v Mexiku koupila vajíčka tohoto parazita a své dceři je dala požít. „Je mi to tak líto. Jen jsem chtěla, aby byla trochu hubenější. Potřebovali jsme nějakou pomoc než šla do soutěže,” omlouvala se horečně.

Tento brutální způsob hubnutí se praktikoval asi před sto lety, ale dnes většina lidí ví, že je to pro člověka velmi nebezpečné. Požití tasemnice může ve vzácných případech způsobit i smrt. Tasemnice přilne ke střevní stěně svého nositele a absorbuje většinu snědených živin. Jsou zaznamenány případy, kdy dorostla až 30ti metrů a může obývat nositele až dvacet let.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Snadný a účinný trik na odolnou mastnotu v kuchyni. Použijte obyčejný olej