Nejžádanější zákroky estetické medicíny - díl třetí: Jak znovu získat pevné bříško? O tom, že půjde pod kudličku, uvažuje i Simona Krainová!

Povolené a ochablé svaly napraví jednoduchý zákrok
 Krása 
30. července 2014 05:36 / Foto: Shutterstock
  0   0
Příroda nikoho nešetří a nevyhnutelně stárneme každý. Moderní technologie nám však pomáhají tento neoblíbený proces tak trochu ošálit. Není proto divu, že plastická chirurgie je čím dál více žádaná a těší se veliké oblibě nejen u dam.

Proto jsme pro vás exkluzivně ve spolupráci s celebritami oblíbenou klinikou YES visage jen na vipstory.cz připravili seriál o nejžádanějších zákrocích estetické medicíny. Čemu podléháme nejvíce?

DÍL TŘETÍ
Abdominoplastika aneb pevné břicho zpět


Abdominoplastika či mini-abdominoplastika. Maminky většinou tento zákrok znají. Napravuje totiž nepříznivé změny v oblasti bříška jako jsou převisy, povolená a povislá kůže a povolené rozestouplé břišní svaly, které nejčastěji vznikají právě po porodu. A problém nezmizí ani přes úporné cvičení.

Právě tato speciální plastika navrací bříšku zpět pevný tvar a nemyslete si, že jste v tom samy. Své o tom ví i jedna z našich nejkrásnějších modelek. „Spousta žen má po porodu povolené bříško s potrhanými vazy. Já mám za poslední čtyři roky za sebou dva porody a je mi jednačtyřicet let. Když jsou metody, které ty povolené svaly zpět stáhnou k sobě a bříško zpevní, proč by se měl člověk donekonečna trápit? V zahraničí je to běžná praxe, takže jdu cvičit, a když to nezabere, půjdu si na tuhle kliniku pomoci jinak,” svěřila se Simona Krainová (47). Tento zákrok lze navíc také úspěšně zkombinovat s liposukcí v lipoabdominoplastiku.

Ve druhém dílu jsme psali o tom, čím si nejvíce zvedáme sebevědomí.
Jitka Jahodová | inStory.cz
Komentáře

Víc už toho není

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Úžasné scenérie a skvělé sněhové podmínky. Jediná země Evropy, kde se ještě lyžuje na pohodu

Dům a zahrada

I v zimě je důležité důkladně větrat. Orosená okna mohou být příčinou vzniku plísní

Bydlení

Abyste si na mase opravdu pochutnali, je třeba vědět, jak jej správně nakrájet

Zavřít reklamu