Co se dá dát k Vánocům na poslední chvíli?

 Ostatní 
20. prosince 2016 07:10 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nechali jste dárky na poslední chvíli?  Shutterstock
Shánění vánočních dárků na poslední chvíli není ideální řešení, ale kdo z nás je tak pečlivý a svědomitý, že vše stihne nakoupit s dostatečným předstihem? Přinášíme vám pár tipů a inspiraci, jak tento problém vyřešit a pořídit pro své blízké hezké a milé dárky, které potěší.

Na eshopy už není spoleh, všude mraky lidí, nápady nikde a vy nemáte ještě ani jeden dárek? Hlavně klid, poradíme vám, co a kde můžete pořídit a ještě sklidit u vánočního stromečku pochvalu.

Knihy neknihy

Vlastní-li člověk, pro kterého vymýšlíte dárek, elektronickou čtečku knih, máte vyhráno. Přes internet si vyberete, zaplatíte a stáhnete knihu jako dárek v řádu minut. Musíte ale nejdřív vyzvědět, jakou značku čtečky váš blízký má a v jakém formátu si knihy stahuje. Dárek se mu buď objeví přímo ve čtečce, nebo si ho stáhnete vy a darujete na flashcard.

Podobně rychlý dárek pořídíte hudebnímu fanouškovi, který vlastní MP3 přehrávač.

Nemáte nápad? Raději darujte výběr

Hlavně muži si dost často lámou hlavu a neví, čím obdarovat třeba sestru, maminku či dospívající děti. Nebo dárek vymyslí, ale nejsou si jisti, zda vyberou správnou velikost, typ nebo barvu. V tomto případě je výbornou volbou zakoupit dárkovou poukázku do konkrétního obchodu, kde už si dotyčný po Vánocích sám zboží vybere podle svého vkusu.

Kultura a zábava – dárek pro celou rodinu

Ať už patříte mezi ty, co chodí za kulturou pravidelně, nebo jste spíš svátečními diváky, jistě víte, že se jedná vždy o milý a společenský zážitek, který můžete sdílet se svými blízkými. Neváhejte tedy darovat lístky na divadelní představení nebo koncert oblíbené kapely. 

Darované štěstí

Na každé poště, u každé benzinové pumpy a v trafikách se prodávají desítky losů. V hezké obálce je z toho dárek s prvkem napětí. Jen se dopředu připravte na možnost, že obdarovaný vyhraje první cenu, abyste pod stromečkem nepředvedli scénku Já vůl, že jsem si ten los nenechal.
Ale co si budeme nalhávat, pravděpodobnost výhry není velká, u tohoto dárku vyhrávají představy nad skutečným ziskem. Když navíc koupíte losy nějaké dobročinné loterie, uděláte dárkem dvojnásobnou radost. 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Dcera heavy metalového bouřliváka Ozzyho Ozbourna, Kelly je těhotná

Styl

Svědí vás chodidla a občas si dáte sklenku vína? Může se jednat o alergii na alkohol

Dům a zahrada

Slimáci jsou neúprosní a dokáží zlikvidovat celou vaši úrodu. Jejich invazi se můžete bránit

Zavřít reklamu