Přemýšlíte, co originálního dát pod stromeček? Darujte zážitek, který prospěje zdraví!

 Zdraví 
19. prosince 2016 03:02 / Ema Maxová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Masér Matin Šebek nabízí skvělé masáže v pohodlí vašeho domova masaze-domu.com
Pokud si i vy lámete hlavu tím, co dát svým blízkým letos k Vánocům, máme pro vás skvělý tip. Darujte příjemný a nezapomenutelný zážitek v podobě masáže. Buďte originální, projevte svým blízkým lásku, darujte jim péči, relaxaci a zdraví.

Tento výjimečný dárek potěší jistě každého. Zejména v zimě určitě všichni znáte ten stav po masáži, kdy jste v krásném, klidném, uvolněném rozpoložení a musíte se obléct, jít do zimy a cestovat domů. Nejraději by jste tam byli hned. Masáž domů je tedy ideální pro všechny, kteří si chtějí užít maximální pohodlí a luxusní masáž v bezpečí svého domova. 

Taková masáž má samozřejmě řadu výhod. Ušetříte drahocenný čas, po masáži nemusíte nikam cestovat, ale místo toho relaxovat v teple vašeho domova. Zvýší se tak uvolňující účinek masáže a celková relaxace je dokonalá.

Mobilní masáže je možné objednat domů, do firem, hotelů, či na společenské akce. Masér za vámi přijede s veškerým potřebným vybavením a vy tedy nemusíte dělat vůbec nic.

Masáží, které se dají provádět doma je celá řada. Samozřejmě lze masáže různě kombinovat a najít tak ideální řešení pro vaše přání a potřeby.

Masér Matin Šebek, který se masážím věnuje již jedenáct let, nabízí v pohodlí vašeho domova například tyto masáže:

  •  Klasickou masáž
  •  Relaxační masáž
  •  Reflexní terapie
  •  Těhotenskou masáž
  •  Holistickou masáž
  •  Lymfatickou masáž

Klasická masáž

Klasická masáž je ideální k uvolnění ztuhlých svalů, spazmů, ale i k odplavení kyseliny mléčné ze svalů. Zlepšuje prokrvení a přispívá tak k celkovému oživení metabolizmu a fyzických funkcí. Pomáhá při bolestech hlavy, které bývají často způsobeny právě ztuhlou krční páteří či zad.

Relaxační masáž

Smyslem této masáže je především relaxace, psychické a fyzické uvolnění. Nepronikáme tak hluboko do tkání a svalů jako při klasické masáži. Je tedy jemnější , klidnější a dává tak potřebou péči a naprosté uvolnění.

Reflexní terapie

Pomocí Reflexní terapie je možné uvolňovat energetické blokády jednotlivých orgánů či partií. Zablokovanou energii uvolnit a vrátit tak zpět do oběhu a naopak energeticky oslabené orgány či místa posílit a oživit. Tyto reflexní zóny jsou takřka po celém těle, nejvíce se však pracuje na chodidlech a rukou, kde jsou tyto zóny nejúčinnější.

Těhotenská masáž

Těhotenská masáž velice prospívá mamince, ale i dítěti. V průběhu těhotenství je přetěžovaná páteř a okolní svalstvo. V důsledku toho jsou i vnitřní svaly ve větším napětí a to může zapříčinit, že dítě v břiše nemá až takový prostor jaký by mělo nebo mohlo mít. Při pravidelné masáži ulevíme od bolesti zádových svalů a zbavíme celkového napětí, a to i zmíněných vnitřních svalů. Což způsobí, že má dítě v břiše více místa a může se také snáze dostat do správné polohy pro porod. Masáž se provádí na boku či v sedě.

Holistická masáž

Holistická masáž je opravdu komplexní péče pro Vaše tělo. Uvolňují se svaly, kostra, klouby. Pracuje se s meridiány (energetickými drahami), akupunkturními body a reflexními body. Ovlivňujeme tedy celé tělo včetně vnitřních orgánů. Stav vnitřních orgánů je zase úzce spojen s emocionalitou a psychikou. Tato terapie má tedy dalekosáhlé a celostní účinky. Vždy se vychází z Vašich momentálních potřeb a přání. Ošetření se provádí na sucho, tedy v pohodlném oblečení a na podložce zvané Futon, která se pokládá přímo na zem.

Lymfatická masáž

Při lymfatické ruční masáži docílíme jemnými masážními technikami, odplavení lymfy (mízní tekutiny) a přebytečné vody z těla ven. Tato masáž je velice léčebná a očistná. Pomáhá předcházet vzniku celulitidy a zbavuje tělo již vzniklých otoků. Odplavuje z těla toxiny, napomáhá správné cirkulaci tělních tekutin, celkově nastartuje organismus a látkovou výměnu. Lymfatický systém má velký vliv na imunitu. V lymfatických uzlinách sídlí bíle krvinky, které při správné funkci lymfatického systému mají sílu na boj proti vnějším patogenům. Tato masáž má tedy léčebné i zkrášlující účinky.

Vybrali jste? Pokud nevíte, jakou masáž pro sebe nebo vaše blízké vybrat, zavolejte přímo masérovi a společně jistě najdete to nejlepší řešení. Věřte, že s masáží potěšíte každého. 

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Tipy na vánoční dárky

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...