Skiareál ve Špindlu uklidí před zimou sjezdovky. Dobrovolníci dostanou skipasy

Úklidová akce Zelený Špindl odstartuje registrací dobrovolníků v centru města
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Ostatní 
05. září 2018 14:59 / Skiareál Špindlerův Mlýn
  0   0
Máte rádi hory a čistou přírodu? Rádi byste spojili příjemné s užitečným? Zapojte se do úklidové akce s názvem Zelený Špindl, kterou pořádá Skiareál Špindlerův Mlýn v sobotu 22. září. Kromě dobrého pocitu získá prvních sto dobrovolníků za pomoc s úklidem sjezdovek jednodenní skipas na zimu.

Všichni pomocníci se pak mohou těšit i na oběd v restauraci Stadion. Úklid města a sjezdovek plánuje skiareál pořádat dvakrát ročně – na podzim a na jaře.
 
Přestože je stále letní sezona v největším krkonošském středisku v plném proudu a lanovky na Medvědíně pojedou až do 18. listopadu, Skiareál Špidlerův Mlýn se již chystá i na nadcházející zimu. Součástí příprav je také úklid městečka a sjezdovek.

V lyžařských areálech se občas objevují odpadky od nezodpovědných turistů a je potřeba vyčistit tratě také od kamenů a dalších nečistot, které by mohly poškodit během lyžování skluznice. Úklidová akce Zelený Špindl odstartuje registrací dobrovolníků v den konání akce v Elektro Bike & Buggy centru za hotelem Savoy.

Prvních sto registrovaných získá jednodenní skipas platný na zimní sezonu 2018/2019. Ve 14 hodin všechny pomocníky pozve provozovatel areálu na oběd do restaurace Stadion na dojezdu sjezdovek ve Svatém Petru.

Veškeré bližší informace k programu najdou všichni zájemci na stránkách Skiareal.cz. „Předem všem moc děkujeme za pomoc,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že skiareál hodlá úklidové práce realizovat každý rok na podzim a na jaře před letní sezonou.

Ema Maxová | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Dokonalé ráje Středomoří. Vyberte si to nejkrásnější místo pro vaši dovolenou

Dům a zahrada

Využijte duben k založení trávníku, je na to ideálním měsícem

Bydlení

Čas na trampolínu. Pozor na nekvalitní konstrukce

Zavřít reklamu