Skiareál ve Špindlu uklidí před zimou sjezdovky. Dobrovolníci dostanou skipasy

 Ostatní 
05. září 2018 14:59 / Ema Maxová
  0
📷
2 fotografie v galerii
Úklidová akce Zelený Špindl odstartuje registrací dobrovolníků v centru města Skiareál Špindlerův Mlýn
Máte rádi hory a čistou přírodu? Rádi byste spojili příjemné s užitečným? Zapojte se do úklidové akce s názvem Zelený Špindl, kterou pořádá Skiareál Špindlerův Mlýn v sobotu 22. září. Kromě dobrého pocitu získá prvních sto dobrovolníků za pomoc s úklidem sjezdovek jednodenní skipas na zimu.

Všichni pomocníci se pak mohou těšit i na oběd v restauraci Stadion. Úklid města a sjezdovek plánuje skiareál pořádat dvakrát ročně – na podzim a na jaře.
 
Přestože je stále letní sezona v největším krkonošském středisku v plném proudu a lanovky na Medvědíně pojedou až do 18. listopadu, Skiareál Špidlerův Mlýn se již chystá i na nadcházející zimu. Součástí příprav je také úklid městečka a sjezdovek.

V lyžařských areálech se občas objevují odpadky od nezodpovědných turistů a je potřeba vyčistit tratě také od kamenů a dalších nečistot, které by mohly poškodit během lyžování skluznice. Úklidová akce Zelený Špindl odstartuje registrací dobrovolníků v den konání akce v Elektro Bike & Buggy centru za hotelem Savoy.

Prvních sto registrovaných získá jednodenní skipas platný na zimní sezonu 2018/2019. Ve 14 hodin všechny pomocníky pozve provozovatel areálu na oběd do restaurace Stadion na dojezdu sjezdovek ve Svatém Petru.

Veškeré bližší informace k programu najdou všichni zájemci na stránkách Skiareal.cz. „Předem všem moc děkujeme za pomoc,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že skiareál hodlá úklidové práce realizovat každý rok na podzim a na jaře před letní sezonou.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Miroslav Etzler v těžkém stavu. Připojený na kyslíku teď lituje, že se nenechal proti covidu očkovat

Styl

BMI určuje, zda jste obézní, či nikoliv. Podle jednoduchého výpočtu během chvilky zjistíte, jak na tom...

Tech

Používáte na mobilu prediktivní text? Dost možná tím žádný čas neušetříte a při psaní zpráv budete...

Zavřít reklamu