Trend letoší sezony je HairConturing. Pomocí vlasových pramenů lze opticky modelovat obličej

 Krása 
01. března 2019 15:06 / Ema Maxová
  0
📷
6 fotografií v galerii
Toužíte po nejžhavějším looku nadcházející sezony?  YES VIP
Snad každá žena ví, jak za pomoci make-upu lehce zeštíhlit tvář, opticky zkrátit nos či zjemnit ostře řezané rysy. A podobně funguje i HairConturing. Za pomoci světlých a tmavých pramenů, které jsou správně namíchány, lze modelovat obličej, aby nechtěné bylo s citem potlačeno.

Toužíte i vy po nejžhavějším looku nadcházející sezony? Inspirujte se u hollywoodských hvězd, které si oblíbily novou úpravu vlasů HairConturing.

Samozřejmě, každý tvar obličeje potřebuje trochu jiný přístup a jiné uspořádání světlých a tmavých pramenů. Velkou výhodou HairContouringu oproti make-upu je, že večer spolu s odličovačem nezmizí, ale bude vaší tváři lichotit i několik týdnů!

Jako Jennifer Lopez nebo Selena Gomez

Možná právě proto si ho oblíbily slavné krásky showbyznysu jako třeba Kim Kardashian, Sarah Jessica Parker, Jennifer Lopez či Selena Gomez. A ani české celebrity nezůstávají pozadu! Do Salonu YES VIP si zašla třeba půvabná moderátorka Petra Svoboda a nechala své vlasy zkrášlit dle posledního trendu HairConturing za pomoci Hairdreams ROOT SHADOW.

Rychle a šetrně

Proč své vlasy zbytečně trápit náročným zesvětlováním, když si nový trend můžete pořídit snadno, rychle a šetrně? Salon YES VIP představuje Hairdreams ROOT SHADOW, zbrusu novou kolekci reálných vlasových pramenů, které byly speciálně navrženy právě pro HairContouring.

Prameny jsou k dispozici ve čtyřech různých délkách od 30 do 60 cm, a v nejrůznějších barevných kombinacích a provedeních. Speciálně proškolené kadeřnice dokáží vytvořit trendy look přesně na míru potřebám každé tváře tak, aby finální výsledek byl dokonale harmonický. Vhodně zvolené pásky v podobě Quikkies či NANO během chvilky nasadí na vaše vlasy, které pak finálně upraví do požadovaného střihu. Vše bude působit naprosto přirozeně. Navíc vaše vlasy budou výrazně hustší, a budete-li si přát, i delší. V případě, že za nějaký čas zatoužíte po změně, necháte si pásky jednoduše sundat.

Hra světla a stínu

TVAR OBLIČEJE: kulatý a čtvercový

CÍL: Za pomoci správně umístěných světlých a tmavých pramínků opticky tvář protáhnout, aby celkově působila štíhlejší.

JAK NA TO: Tmavší barvu vlasů ponecháme kolem obličeje pro optické zeštíhlení tváře. Naopak nejsvětlejší barvu umístíme v úrovni brady, a nad úrovní uší necháme krásně prolnout tmavé i světlé prameny.

TVAR OBLIČEJE: podlouhlý

CÍL: Díky vhodně umístěným světlým a tmavým pramínkům bude obličej působit lehce širší a kratší.

JAK NA TO: Vlasy u hlavy zůstanou tmavé, jen prameny kolem tváře zesvětlíme, aby ji opticky rozšiřovaly a zkracovaly. V horní partii hlavy se pak mísí světlé a tmavé prameny, a ty nejsvětlejší tóny pokračují až ke konečkům.

TVAR OBLIČEJE: srdcovitý a trojúhelníkový

CÍL: Za pomoci vhodně umístěných světlých a tmavých pramínků lze docílit optického zúžení trojúhelníkové tváře, srdcovitého čela a potlačení výrazné brady.

JAK NA TO: Zjemnit a lehce rozšířit oblast kolem uší a čelisti pomohou světlé pramínky. Naopak zúžit horní partii obličeje zvládnou tmavé odstíny na temeni hlavy.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Dům a zahrada

Vypěstovat si z pecky avokáda krásnou pokojovku zvládne i úplný začátečník. Základ je teplo a vlhko

Zavřít reklamu