Skvělý trik na hubnutí: Neuvěříte, jak rychle zabírá

 Krása 
26. září 2019 07:28 / Monika Thomsonová
  0   0
📷
5 fotografií v galerii
Vše, co potřebujete k hubnutí, najdete ve své kuchyni Shutterstock
Potřebujete bleskurychle shodit břicho? Jít si ráno zaběhat nebo zacvičit do posilovny už asi nemá smysl, hlavně v případě, kdy za pár dnů odjíždíte na dovolenou. Dieta vám už asi také nepomůže. Jak tedy na rychlé hubnutí?

Pokud potřebujete schodit bříško za jednu noc, tak to vůbec není nemožné. Známe trik, který pomáhá a vše, co budete k hubnutí potřebovat, najdete ve své kuchyni.

Zkuste zábal z potravinové fólie

Potravinovou fólii má doma snad každý. Je to vynález, který dokáže ochránit jídlo, ale také vám pomůže zhubnout v břišních partiích. Samozřejmě, tento trik funguje pouze v případě, pokud potřebujete okamžitě zhubnout do plavek, upnutých šatů nebo kvůli focení. Stále platí, že k vyrýsované postavě se propracujete pouze správnou životosprávou a cvičením.

Jak zábal z potravinové fólie funguje?

Naneste na své bříško silnější vrstvu zpevňujícího tělového krému, obalte se potravinovou fólií a přes folii ještě aplikujte zpevňující pás, třeba z neoprenu. A takto zabalení byste si měli dopřát alespoň 8-hodinový spánek. Ráno po probuzení bude vaše bříško menší a pokožka pevnější. Mnozí uvádějí, že je to SOS trik, díky kterému si můžete vyformovat postavu poměrně rychle.

Tento zábal také můžete vyzkoušet i na stehnech, rukou nebo jiných problémových partiích. Pokud se rozhodnete bojovat s celulitidou, tak doporučujeme sáhnout po krému určeném pro ošetření celulitidní pokožky. Pro lepší výsledky si udělejte zábal i více dní po sobě!

Proč zábal tak skvěle funguje?

Pokud je vám známo, jak funguje sauna, tak už asi tušíte, proč funguje i takový zábal. Po jeho aplikaci bude vaše bříško či jiné problémové partie menší, neboť se vám z nich "odpaří" voda.  

Ale jak již výše uvedeno. Tento SOS trik funguje pouze krátkodobě a používaly a používají jej v případě "nouze" zejména baletky a modelky. Jinak totiž stále platí, že ke zpevněné a vyrýsované postavě se propracujete pouze správnou životosprávou a cvičením. Přečtěte si třeba, co s vaším tělem dokáže jeden banán denně.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sandra Nováková popsala hádky s partnerem. Živěji, než byste čekali

Styl

Těchto dvanáct jídel pleť skutečně nesnáší. Raději se jim vyhýbejte

Dům a zahrada

Než přijdou Dušičky, vyčistěte náhrobky. Na každý materiál platí něco jiného

Zavřít reklamu