Koronavirus mění nejen naše životy, ale i módu. Styling je velmi snadný

Z home office lze vyrazit ven i v teplácích a saku
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Móda 
10. listopadu 2020 11:13 / Depositphotos
  0   0
Koronavirus mění naše životy a mění i módu. Část populace pracuje z domova a ven vychází jen minimálně. Pouliční móda si ale poradila po svém a zkombinovala domácí oblečení se svrchními prvky.

Pokud jednou za den vyrazíte jen nakoupit do supermarketu nebo si dojdete do restauračního okénka pro oběd, nač se převlékat a stylovat? Prostě jen na své domácí oblečení hodíte sako nebo kabát a je to.

Džíny nefrčí, na nákup vyražte klidně v teplácích

Džíny byly rychle vyměněny za pohodlné domácí oblečení, takže nejčastěji tepláky. Blazery byly zase nahrazeny nadměrně velkými mikinami. Společenské oblečení je teď fakticky pasé a někteří módní tvůrci se už rychle přizpůsobují novému podzimnímu trendu.

Takže vše, co nyní potřebujete, je mikina, tepláky, možná i nějaký domácí overal a sako nebo podzimní kabátek. Zkrátka domácí oblečení na ven je nyní zcela přijatelné.

Jak a co kombinovat

Styling je opravdu velmi snadný. Záleží jen na tom, jaké oblečení pro volný čas a domácí nošení máte. Pak už jen z věšáku v předsíni vezmete svoje podzimní sáčko nebo kabátek, nazujete tenisky a jdete na nákup.

Nejvíc se samozřejmě nosí mikiny, a to ty s kulatým krkem nebo i s kapucí. Tu si zkrátka jen přehodíte ven přes sako nebo kabát.

Tepláky, které doma nosíte, si samozřejmě můžete také nechat a vůbec se nemusíte převlékat do džínů nebo jiných kalhot. Někteří módní tvůrci dokonce navrhují, že si k saku nebo kabátku můžete vzít i běžecké oblečení, tedy kalhoty nebo legíny.

A v neposlední řadě můžete ze své domácí pracovny vyrazit na nákup i ve svém domácím overalu.

Doplňky?

A jak je to s doplňky? To záleží jen na vás. Pokud si chcete vzít ke svému outfitu i svoji designovou kabelku, žádný problém. Pandemie koronaviru zkrátka přepisuje i módní tradice, takže letos na podzim je rozhodně všechno možné. Dále čtěte: Bundy a kabáty z umělé kožešiny se letos v zimě budou hodit pro každou příležitost.

Mirka Malá | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Komplikace pro turisty mířící do Řecka. V zemi dochází k prudkému zhoršení covidové situace

Dům a zahrada

Pokud se chcete se zbavit nadobro komárů na své zahradě, pořiďte si vážku. Stačí jen vysázet ty...

Bydlení

Toile design je luxusní odkaz na starou Francii. Vyzkoušejte jej doma

Zavřít reklamu