Jaké džíny se budou nosit letos na podzim

 Móda 
24. září 2017 10:25 / Marie Popelková
  1
📷
2 fotografie v galerii
Nosí se i kratší nohavice v široké verzi Shutterstock
Džíny patří k nejoblíbenějším kouskům oblečení, a přestože i zde najdeme několik univerzálních modelů, které můžeme nosit po mnoho let, i ony podléhají trendům.

Džíny – nejpopulárnější a rozhodně nejoblíbenější věc v módním arzenálu téměř každé moderní ženy. A to není obtížné dokázat: jsou neuvěřitelně pohodlné, praktické, nikdy nevyjde z módy, vhodné pro témeř jakýkoli styl. Tento kus oděvu lze nosit po celý rok a jaký styl se bude nosit v tu nadcházející sezónu?

Patchwork denim

Tento trend si oblíbily supermodelky Gigi a Bella Hadid, pokud je příliš nemusíte, pak si v nich představte ikonu sedmdesátek Jane Birkin. Džíny sešité z různých odstínů denimu mohou být modré nebo černé aideálně by měly být na konci nohavic rozpárané. Díky tomu vypadají jako cool vintage kousek ze second handu. 

Rozpárané kulotky

Variací na patchwork trend jsou džíny střihu culottes (se širokými a zkrácenými nohavicemi), které vypadají, jako byste si je chtěla prodloužit, a tak jste rozpárala lem nohavic. Anebo zkrátka ustřihla. Pokud máte pocit, že na krátkou variantu už je zima, klidně sáhněte po dlouhých flare. 

Boyfriend jeans

Není tomu tak dávno, co trend džín, jež vypadají, jakoby jste je ukradla příteli ze skříně, ovládl módní svět. Letos se opět vrací, a pokud tento kousek ve svém šatníku už máte, zase s ním budete bodovat. Volné, pohodlné a klidně trochu oškubané rifle, které nad kotníky trochu ohrnete pro dokonalý styling, budou pro rok 2017 skvělým společníkem.

Výšivky a záplaty

Co dokáže klasické modré džíny dokonale oživit? Barevné výšivky a záplaty! Retro obrázky v podobě srdíček či různých nápisů jsou letos horkým trendem a skvělou zprávou je, že si takto můžete své staré rifle za pár korun vyzdobit sama.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Uplynulo 40 let od smrti Louise de Funèse. Právě on inspiroval režisérku k natočení slavné komedie Tři...

Styl

Coreorgasmus je cvičení s orgasmem, kterého jsou nyní sociální sítě doslova plné

Tech

Nukleární raketa NASA dopraví astronauty na Mars za pouhých 45 dní