Tvar rtů prý o ženách prozradí mnoho věcí

Jasné signály vysílá nejen tvar rtů, ale i barva rtěnky
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Krása 
22. září 2017 12:32 / Shutterstock
  22   0
Některá žena se pyšní krásnými plnými rty, jiná se musí spokojit s úzkými rtíky. Pro řadu mužů jsou rty a úsměv hodně důležité. Tvar úst údajně odhaluje nejen povahu žen, ale i řadu dalších tajemství.

Ženské rty jsou jakýmsi sexuálním symbolem. Mnohé prozradí nejen to, zda jsou úzké nebo plné, ale roli hraje i vykrojení takzvaného srdíčka nebo jejich souměrnost.

Plné rty

Ženy s plnými rty jsou velmi smyslné, přitažlivé a často i dominantní. Plné rty také značí empatii a oddanost. Ženy stakovými rty obvykle svou nespoutanost nijak netají, což je dvousečná zbraň. Muže většinou velmi snadno získají a mívají i dlouhodobé vztahy, ovšem právě na jejich nespoutanosti jim i často vztahy krachují.

Bez vykrojení

Rty bez výrazného vykrojení takzvaného "srdíčka", tedy záhybu na horním rtu, mívají ženy, které jsou velmi emotivní a citlivé. Zároveň jsou velkorysé a štědré. Těmto ženám srdíčko téměř splývá v rovině, přesto jejich rty vyzařují smyslnost a žádostivost. V sexu ale přesto údajně mívají problém dosáhnout orgasmu.

Úzké rty

Ženy s úzkými rty bývají samotářky a oplývají trpělivostí. Potřebují notnou dávku svobody, aby se cítily dobře. Naopak nejsou necitlivé, jak se o nich občas mylně říká. Jen potřebují vlastní klid a prostor. Více než o vášnivý sex jim prý jde o vzájemné souznění a porozumění. Milují  mužské objetí.

Výrazně vykrojené rty

Smyslně vykrojené rty s výrazním srdíčkem na horním rtu jsou znakem temperamentu, ale i kreativity. Ženy s tímto tvarem rtu mají také skvělé komunikační schopnosti. Pro muže jsou velmi přitažlivé, zřejmě i proto, že milují sex a postelové hrátky si umí náležitě vychutnat.

Souměrné rty s lehce výrazným srdíčkem

Tyto ženy jsou v sexu sice dračice, ale velmi nerady to na sebe prozrazují. Tváří se na první pohled nevinně, ale ve skutečnosti to údajně dokáží v posteli pořádně rozbalit. Své uspokojení však dosáhnou pouze s partnerem, který pro ně mnoho znamená.

Pokud nemáte rty podle svých představ, nezoufejte. Každému muži se líbí něco jiného a určitě se najde takový, pro kterého budete dokonalou hvězdou. Pokud chcete, můžete svou skutečnou povahu nenásilně prozradit i barvou rtěnky. 

Jasně červená

Jasně červené rty značí odvážnost. Dáváte světu najevo, že jste sebevědomá a sebejistá. Užíváte si obdiv a nevadí vám, že všichni vidí vaši smyslnou stránku. Pro ty, kteří nemají tolik seběvědomí a odvahy, červená rtěnka vám může pomoci se proměnit z tiché a klidné bytosti do mnohem silnější a sebevědomější osoby. 

Fialová

Fialové rtěnky značí kontrolu. Sice nejste moc okázalý člověk, ale vždycky přesně víte, co děláte. Jste organizovaná a trpělivá. Dáváte přednost pečlivému plánování, než abyste do něčeho skočila po hlavě. Možná se pomocí fialové rtěnky snažíte někoho nenápadně přesvědčit, aby něco udělal. Fialová barva rtěnky v sobě má velkou sílu a energii. 

Jemně červená

Decentní červená je o skromnosti. Pravděpodobně spíš zůstanete opodál, než abyste byla středem pozornosti. Pokud nosíte tuto barvu, dáváte světu najevo, že jste klidnější samostatná osoba. To ale neznamená, že je s vámi nuda! Máte v sobě obrovský vnitřní život, jen může chvíli trvat, než ho ostatní objeví.

Broskvová

Broskvová barva rtěnky ukazuje, jak dobrý člověk jste. Že jste laskavá a velkorysá. Hluboce se staráte o svou rodinu, přátele a vždy jim budete krýt záda. Jste velmi štědrá, pokud jde o váš čas, energii a lásku.

Hot růžová

Tato barva je známkou toho, že vedete dobrodružný život. Pokud nosíte tuto barvu, dáváte na odiv svou divokou stránku. Jste otevřená novým dobrodružstvím, novým lidem, novému jídlu i novým zážitkům. Existuje jen málo věcí, kterých se bojíte.

Vínová

Tato barva ukazuje na fakt, že tady je vše o svádění! Nespěcháte na to, čeho chcete dosáhnout, klidně si dáte na čas. Užíváte si každý okamžik života a moc dobře víte, jak žít tady a teď a vychutnávat si to.  Pokud jde o lásku, dáváte přednost vzrušení a dobývání, než rychlému spádu.

Světle růžová

Pokud nosíte tenhle odstín růžové, říkáte o sobě, že milujete roztomilé a mazlivé věci. S největší pravděpodobností máte slabost pro malá zvířátka a děti. Tento odstín můžete zkusit v případě, když si myslíte, že jste příliš upjatá a chcete změnu. Mohla by vám pomoci najít vaši jemnější stránku.

📷
5
fotografií
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Jak mít v zimě nádherně hebkou pokožku? Poradíme vám pár fíglů
Staré dobré švihadlo pro skvělou postavu!
Triky, aby Váš make-up vydržel po celý den!
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Aktivní dovolená v italských Alpách vás dostane

Zprávy

TV Barrandov porušila zákon, tvrdí vysílací rada

Bydlení

Na co si dát největší pozor při zařizování koupelny pro seniora

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn