Nejnovější trendy pro svatební sezonu 2017 jsou tady!

 Vztahy 
24. května 2017 08:19 / Kateřina Kofroňová
  15   0
📷
10 fotografií v galerii
Svatební den je jedním z nejdůležitějších dní v životě. Pinterest
Plánujete svatbu a stále vám připadá, že tomu něco chybí? Už vás unavují stále stejné věci dokola? Nechcete nic okoukaného a konzervativního? Tak to se inspirujte nejnovějšími trendy, které dodají vaší svatbě osobitost a originalitu.

Svatbám stále vévodí příroda. Přírodní materiály a pastelové barvy, to je to, co právě letí. Vévodí romantický rustikální styl, všude je vidět dřevo, háčkované dečky a něžné odstíny. Letos se ovšem promíchají s metalickými barvami!

Metalické barvy

Zlaté, stříbrné a kovové barvy jsou letos největším hitem. Podepíší se jak na svatebních šatech, šatech pro družičky, svatebních dekoracích, ale dokonce i na dortech a ostatních zákuscích! Že si nedovedete představit kombinaci přírodních materiálů a drahých kovů? Podívejte se do galerie na konci článku a zůstanete omámeni.

Kreslené portréty

Fotografie ze svatby jsou jednou z nejdůležitějších věcí, kterou plánujete hodně dopředu. Letošní rok ovšem přišel s jiným trendem a to s malovanými portréty! Svatební malíř vám namaluje jeden nebo několik portrétů, stejně, jako by to udělal svatební fotograf. Na obrazech se můžete s malířem dopředu domluvit a ujasnit si tak, jaké jsou vaše priority. Vzniknout tak mohou portréty nevěsty, ženicha, novomanželů společně, ale i tance na večerní party nebo svatebního pochodu.

Svatební fotograf je stále ve hře, vaši svatbu zdokumentuje, jako nikdo jiný, ovšem mít ze svatby i obraz od opravdového malíře, který jej namaluje jen pro vás a vy tak vlastně budete mít originál, který nikdo na světě nemá? Fantastické!

Stánky s občerstvením

Nejžhavějším trendem není letos ani raut, ani švédské stoly, ale stánky s občerstvením, nebo maringotky! Pokud vám to vaše možnosti dovolí, domluvte si na svatební hostinu stánek, nebo maringotku, ve které se bude podávat doplňkové menu dle vašich představ. Mohou to být klobásy, hot-dogy, pečené maso, grilovaná zelenina, sýry, koláčky, zmrzlina, nebo třeba víno i se someliérem.

Zvířecí svatební hosté

Kdo by letos neměl na vaší svatbě chybět, pokud chystáte svatbu na statku nebo jí podobnou? Rozhodně čtyřnozí svatební hosté. Nechte proto mezi svatebními hosty pobíhat kozy, ovce, nebo jiná zvířata, která na statku mají. Samozřejmě ovšem jen pokud jsou místní zvířata na styk s lidmi zvyklá. Svatebnímu dni to dodá na romantice a budete se cítit blíže přírodě.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sandra Nováková popsala hádky s partnerem. Živěji, než byste čekali

Styl

Pokud chcete zhubnout a posílit své zdraví, neměl by vaši pozornosti uniknout jeden druh čaje

Tech

Rozbitý ruský špionážní satelit spadl na americké území

Zavřít reklamu