Výběr svatebních šatů: Jaké jsou trendy letošního roku?

Nejen průhledná látka, holá kolena nebo záda jsou žhavým trendem.
📷
Dalších 8 fotografií v galerii
 Móda 
25. května 2017 10:05 / Pinterest
  2   0
Výběr svatebních šatů znamená pro každou nevěstu nekončené přebírání a zkoušení různých střihů, barev, materiálů. Ve svůj velký den chcete vypadat dokonale, cítit se dokonale jít s dobou. Podívejte se, v jakých šatech budete v letošní svatební sezoně zaručeně in.

Volná záda

Chcete překvapit své svatební hosty při procházení uličkou k oltáři? Vsaďte na splývavé šaty s holými zády. Hosté zůstanou v úžasu a navíc díky těmto šatům můžete vytvořit i velmi ojedinělé svatební fotografie, které odkryjí více, než je běžné, a přesto nejsou nijak vulgární nebo laciné. Celkový vzhled šatů je na první pohled obyčejný, ale veškerou pozornost přitahují právě obnažená záda.

Mašle jsou zpět

Dalším z velkých trendů letošní sezony je mašle na svatebních šatech. Není žádnou novinkou, ovšem v minulých letech se neobjevovala tak výrazně, jako tomu bude v letošní sezoně. Mašle mohou jen velmi jemně zakončovat svatební šaty, mohou být jen něžným detailem, ale zrovna tak se na některých šatech objeví i opravdu ve velkém rozměru a nebudete je moci přehlédnout. Mašle dodají šatům ženskost a romantiku.

Pláště a svršky

Tento trend je ideální pro současné neformální nevěsty, které nechtějí být úplně tradiční. Na svatební šaty se připojí jednoduchý plášť z hedvábného nebo jiného materiálu připomínajícího závoj a když nevěsta kráčí uličkou, dlouhý plášť za ní vlaje.

Barvy

Není nutné se pořád dokola rozhodovat, zda zvolíte bílé či slonovinové svatební šaty. Teď si můžete vybrat mezi všemi barvami od luxusní modré až po práškově růžovou či dekadentní zlatou. Nejčastěji se šaty tohoto typu chlubí i krásným detailem, který jen podtrhuje jejich netradiční odstín.

Peříčka

Pokud je textura vaší slabostí, pak se musíte zamilovat do šatů, které jsou zdobeny peřím. Peří je navíc skvělý způsob, jak přinést do šatů kouzlo, romantiku a spojení s přírodou. Každý váš pohyb rozvlní všechna peříčka, která jsou v tomto případě na šatech místo volánků.

Krátké vpředu dlouhé vzadu

Stále se nemůžete rozhodnout, jestli zvolíte dlouhé, nebo krátké šaty? Můžete mít oboje! Dalším trendem sezony jsou šaty, které jsou vzadu dlouhé až na zem, ale zepředu je máte nad kolena. Je to také skvělý způsob, jak ukázat své tak dlouho a pečlivě vybírané lodičky.

Vysoký límec

Vysoký límec budí dojem větší formality, cudnosti a mravnosti. Ovšem v kombinaci s krajkou, holými zády a chybějícími rukávy dokáže podráždit smysly nejednoho muže v sále. Skvěle vypadá i s dlouhými rukávy.

Průhledné šaty

Jestliže jste nevěsta, která ve svém svatebním dni chce mít i prvek erotiky, budou se vám líbit šaty z průhledných materiálů. Zakryjí vše, co má být zakryto, ale pod látkou je vidět barva kůže, což budí dojem částečné nahoty. Na eleganci to ale šatům neubírá.

Kateřina Kofroňová | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Podmínky cestování se od pondělí opět mění. Víte, co aktuálně platí?

Dům a zahrada

Začíná období dýní. Je potřeba sklidit je ve správný čas, jinak vám do jara nevydrží

Bydlení

Podzim je ideální čas na stavbu skleníku. Díky němu se budete z bohaté úrody těšit dříve

Zavřít reklamu