Letní románky. V které zemi na vás čekají ti správní milenci!

 Vztahy 
15. června 2017 18:57 / Marie Popelková
  0
📷
2 fotografie v galerii
Uvolněná atmosféra na dovolené, sluníčko a provokativní modely dam a slečen. I kvůli tomu bývá léto prodchnuto erotičnem. Shutterstock
Kdo by neznal romantický příběh Sandy a Dannyho z muzikálu Pomáda. Slunce, moře, písečná pláž a dva mladí neznámí, kteří se poblázní jeden do druhého. 

Že se jezdí na dovolenou jen za sluncem, odpočinkem a dobrým jídlem? Bejvávalo. V dnešní době si tam mnozí jezdí okořenit svůj sexuální život! 

Cizinci pod drobnohledem

Němci: Ti vyšli z testu zcela nejhůře. A co ženám vadí? Jejich špatné hygienické návyky. Buď mají nedostatek deodorantu, nebo naopak voní jako laciná kolínská. Zajímavé je, že o ničem jiném se dámy nezmiňují.

Francouzi: Naše představy šaramantního, elegantního a pozorného muže se neliší od pravdy, ale třeba ještě připomenout, že tyto vlastnosti často sklouznou až k arogantnímu sebevědomí. A jací jsou v posteli? Tak na tom se většina dotazovaných shodla, jsou lepší společníci než milenci. Toužíte-li po něčem netradičním (milování ve třech) většinou se podobným hrátkám vůbec nebrání.

Dánové: Zde jsme si všimli hlavně hodnocení: Jsou moc drsní. Komu to vlastně může vadit, že? Milenci ze severských zemí jsou prý stejní jako krajina. Na první pohled studení a na druhý jsou neuvěřitelně přitažliví. Sex nepatří k zdlouhavým činnostem. Jak rychle hupsnete do postele, tak z ní také rychle vystřelíte. Když však Seveřan řekne "miluji tě", máte své jisté. 

Řekové: Ženy je vidí jako moc rozněžnělé partnery. Hýčkají vás, oslňují a oslavují jako bohyni. V sexu vás nijak nezanedbávají, dlouhá předehra a super finále, jen přehnaná starost a něžnost je může odsunout na druhou kolej, protože vám připadají moc zženštilí.

Američané: Moc dominantní. Že jste to čekali? Právě oni mají prý rádi nad ženami kontrolu, a to nejen ve vztahu, ale hlavně v posteli. Na druhou stranu mít partnera, který v sexu ví, co chce, není vůbec špatné.

Angličané: Džentlmeni, ale sobečtí. V posteli nechají udělat ženu všechnu práci, navíc jsou líní vymýšlet nějaké nové a osvěžující sexuální hrátky. Nejhůř však dopadli muži z Walesu, kteří jsou nejen sobečtí, ale neúměrně hlasití. Dokonce i Skotové nepatří k nejvýkonnějším milencům.

Rusové: Co vytýkaly dámy v testu právě jim? V sexu měli obrovskou výdrž, ale jsou moc chlupatí v intimních partiích.

Asijský milenec: Oproti ženám ze stejné země jsou opravdu nezkušení. Pokud vám však řekne, že vás miluje, myslí to doopravdy a na celý život. Nečekejte city na veřejnosti, raději si vás někam odvedou do soukromí, kde vám klidně při sexu sdělí, že mají další tři milenky a manželku k tomu.

Izraelci: Ženy doslova uctívají. Nejkrásnějším obdobím bývá dvoření, květiny, romantika, večeře. A jaké je to s milováním? Stejné! Jsou pozorní a splní vám vše, co vám na očích uvidí.

Arabové: Mají dominantní a majetnickou povahu. Žena nemá žádné slovo. O všem rozhoduje on a jeho matka. Evropanka musí rychle okoukat místní zvyky, jinak by to mohlo skončit špatně.

Milenec z Afriky: V sexu záleží jen na jejich potřebách a tomu se musí podřídit i jejich ženy. Ve všech případech je tu nejdůležitější muž se svým velkým "egem".

Milenec z Latinské Ameriky: Láska a vášeň, kterou ženu by nepřitahovaly takové vlastnosti, ale realita může být trochu jiná. Budou k vám pozorní a splní vaše přání, ale jen do té doby, než se stanete manželkou, tu oni uznávají jako svůj majetek, na který mají výhradní právo. Vášnivý sex se promění ve starání o domácnost a povinnost zplodit potomky. Není třeba dodávat, že patří mezi nejžárlivější milence na celém světě.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...