Chcete mít obočí snů? Odložte tužku a zajděte si na microblading

Husté obočí je zkrátka trendy. Pomocí této metody budete mít to nejpřirozenější obočí během pár hodin.
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Krása 
01. září 2017 10:49 / Shutterstock
  53   7
Trend širokého pěstěného a hustého obočí je stále na scéně, ale vy jste si prožila devadesátky, po kterých vám z každodenního vytrhávání obočí zbyly jen dvě tenké čárky? Nezoufejte, husté obočí můžete mít i vy a bude vypadat mnohem přirozeněji, než když si ho dokreslíte tužkou.

Přirozeně vypadající avšak výrazné obočí je zkrátka v kurzu. Pokud vám ho nebylo shůry dáno, nebo jste si ho poškodila častým vytrháváním, nic není ztraceno. Právě pro vás je tady microblading, neboli vláskování obočí, které, ač je permanentním make-upem, vypadá neuvěřitelně přirozeně.

Jednou a dost

Zatímco dokreslování obočí kosmetickými produkty, jako například tužkou, gelem nebo stíny, může vypadat nepřirozeně a navíc vás bude obtěžovat každé ráno, microblading má dlouhodobý efekt, který garantuje velmi vysokou přirozenost. V kombinaci s vaším obočím, nebo alespoň s tím, co z něj zbylo, si nikdo ani velmi zblízka nevšimne, že obočí „není vaše“.

O co se vlastně jedná

Díky speciální a detailní technice opravdu nepoznáte, co je vytvořeno zkušenou kosmetičkou a co je opravdový chloupek. Jedná se o unikátní techniku permanentního make-upu, kdy je vymodelován každý chloupek zvlášť jednorázovými jehlami tak, aby obočí bylo co nejpřirozenější. Před samotnou aplikací vám bude obočí nejprve správně vyměřeno a nakresleno, abyste už dopředu viděla výsledný tvar.

Bolesti se nebojte

Před začátkem tetování bude oblast obočí ošetřena znecitlivujícím krémem. I přesto, že je při této technice obočí tvořeno mělkými řezy jehlou, nebo malou čepelkou, bolest cítit nebudete a ani nebudete krvácet. Zhruba za tři dny vám začnou odpadávat malé stroupky, které ovšem neodlupujte, abyste je nestrhla i s barvou! Po zahojení bude obočí krásné a trvalé.

Výhody microbladingu

  • vysoká přirozenost
  • okamžitý efekt
  • dlouhodobý výsledek
  • rekonstrukce jednotlivých chloupků
  • bezbolestná aplikace
  • rychlá rekonvalescence

Cena

Finanční náročnost procedury se různí podle toho, kde si necháte obočí upravit. Levnější salony vám microblading udělají za necelé čtyři tisíce, v těch luxusnějších počítejte s částkou kolem sedmi tisíc korun.

Kateřina Kofroňová | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Komplikace pro turisty mířící do Řecka. V zemi dochází k prudkému zhoršení covidové situace

Dům a zahrada

Pokud se chcete se zbavit nadobro komárů na své zahradě, pořiďte si vážku. Stačí jen vysázet ty...

Bydlení

Toile design je luxusní odkaz na starou Francii. Vyzkoušejte jej doma

Zavřít reklamu