Nejnovější trendy v manikúře pro letošní léto

 Krása 
03. července 2021 13:59 / Mirka Malá
  0
📷
5 fotografií v galerii
Pastelové barvy jsou jedním z trendů letních měsíců Depositphotos
Léto zrovna začalo, covidová opatření se zmírnila a setkávání s přáteli a různé společenské akce jsou v plném proudu. Navíc salony jsou otevřené, a tak není od věci vědět, jaké jsou nejaktuálnější trendy pro letošní letní měsíce.

Ať už si tedy nehty chcete nalakovat samy doma, nebo se objednáte do svého oblíbeného salonu, tady je pět nejnovějších trendů pro letošní léto.

Pastelové barvy

Pastelové barvy jsou letos hitem obecně a tomu se přizpůsobili i výrobci laků na nehty. Někteří mají opravdu širokou škálu krásných fialových, růžových, žlutých a zelených pastelových barev.

Pokud se rozhodnete pro některou z pastelových barev, nehty si snadno nalakujete doma během několika minut, a přitom budete určitě trendy.

Květinové nehty

Nabídka hudebních festivalů bude letos sice poměrně omezená, ale pokud se na nějaký chystáte, květinové nehty se hodí. Nebo můžete zvolit nějaký decentnější design, se kterým určitě zaujmete na nějaké společenské události nebo mezi přáteli.

Přírodní růžová

Letošní léto snad konečně bude přát svatbám, navíc teplé a sluečné počasí vybízí k nošení bílých outfitů. A k těm se rozhodně hodí přírodní růžová. I tento trend je poměrně jednoduchý a krásné nehty si rovněž snadno nalakujete doma.

Puntíky

Roztomilé a hravé puntíky jsou stále oblíbené. Jsou totiž efektivní a nepřehlédnutelné, ať už je budete mít na neutrálním podkladu, nebo je přidáte do nějaké výraznější barvy. S designem si můžete vyhrát opět samy doma, nebo vám v salonu profesionální manikérky vymyslí nějaký zajímavý design.

Francouzská manikúra

Francouzská manikúra je trendy pořád, zejména z toho důvodu, že je to nesmrtelná klasika. Letos v létě můžete navíc experimentovat a měnit barvy, nebo můžete dokonce přidat nějaký jemný vzor přes originální design. Dále čtěte: Modré vlasy jsou hitem léta. Vyzkoušejte tento trend také.

Zdroj info: redonline, harpersbazaar.com.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech