Řídké vlasy vám pomůže vyřešit správný účes. Vsaďte na kratší střihy, třeba pixie nebo vlnitý či ombré bob

 Krása 
26. dubna 2023 14:18 / Ema Maxová
  2
📷
4 fotografie v galerii
Pokud vám příroda nenadělila hustou hřívu, vsaďte na krátké střihy Depositphotos
Příroda vám nenadělila hustou a bujnou hřívu? Často se potýkáte s frustrací, jelikož nevíte, co s nimi provést? Nezoufejte! Existuje spousta střihů a účesů, které z vašich řidších vlasů rázem vykouzlí parádu.

Řídké vlasy jdou navíc často ruku v ruce s jemnými. Pro takové vlasy jsou ideální hlavně kratší délky.

Pixie

Jste odvážná a nevadí vám hodně krátké vlasy? Zvolte pixie sestřih! Velmi snadno se upravuje, takže se skvěle hodí pro jarní a letní dny. Krátký sestřih dodá jednotlivým pramenům větší plnost a vy si tak můžete užít pocit nadýchaných vlasů.

Ofina

Objemu u řídkých vlasů můžete docílit ofinou. Díky tomu, že orámuje obličej, vytvoří dojem plnosti. Skvěle také bude vypadat, pokud do délek použijete kulmu. Získáte tak romantický a nadýchaný účes.

Ombre bob

Tento střih vlasů je vepředu delší, takže vytváří strukturovanější a zajímavější vzhled. Využitím ombre techniky pak získáte módní a skvěle vypadají vlasy. 

Nechcete razantně měnit střih, ale přesto toužíte ze svých vlasů vytěžit to nejlepší? Zkuste si udělat jednoduché účesy, které vašim vlasům přidají objem.

Protahovaný cop

Dodejte šmrnc obyčejnému culíku tím, že z něj vytvoříte protahovaný cop.
Jednoduše rozdělíte vlasy vodorovně na oddělené culíky a spojíte je dohromady.

Nejlepší culík, když máte míň vlasů? Bubble braid

Bublinkový cop, tzv. bubble braid, je velmi oblíbený typ na úpravu vlasů. Pokud vás nebaví nebo neumíte zaplétat copy, je to lehčí varianta, kterou bez problému zvládnete. Nejlepší je začít s mírně navlněnými vlasy. Potom je rozdělíte na části, zagumičkujete a vytahujete vlasy do „bublinek“. Návody, jak udělat cop i jiné bubble účesy najdete mino jiné i na Youtube.

Nízký a kratší culík

Použijte u kořenu nízkého culíku trochu suchého šamponu a rázem získáte plnější a nadýchanější účes. Vepředu nechte pár volných pramenů a účes případně dolaďte pěknými doplňky.

Objemný bob

Jestliže máte vlasy sestříhané do bobu, skvělým pomocníkem v úpravě budou horké natáčky. Nechte je působit 10 minut a získáte objemné vlny.

Zdroje: elle.com, prozeny.cz, realsimple.com.

Témata: účes
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod