Malá ňadra si můžete opticky zvětšit pomocí správného oblečení

 Móda 
01. června 2020 09:24 / Eva Vogelová
  0
📷
11 fotografií v galerii
Správné oblečení vám dekolt opticky zvětší  Depositphotos
Velikost prsou bohužel není možné ovlivnit. Některé ženy se pyšní většími ňadry, jiným moc nevyrostla. Nezoufejte. Malá prsa si můžete opticky zvětšit s pomocí vhodného oblečení. Poradíme vám, jak na to.

V prvé řadě byste z malých prsou neměly mít příliš velké mindráky. Spousta mužů se dívá na ženskou postavu jako komplet a neřeší, že máte menší prsa a větší hýždě. Malá ňadra si navíc můžete trochu opticky zvětšit pomocí oblečení, které vám padne.

Topy s volánky

Topy s volánky jsou ideální pro optické zvětšení prsou. Díky výraznému řasení nikdo ve skutečnosti nepozná velikost vašich prsou. Vrstvení látek oko diváka velmi zmate. Nemusíte si pořizovat pouze topy, existují i halenky, trička či šaty s řasením v okolí ňader. Pokud se vám volánky vyloženě nelíbí, můžete si na sebe obléct třeba dvě trička. Čím více látky na sobě budete mít, tím bude vaše poprsí na pohled větší.

Tričko s lodičkovým výstřihem

Hluboké výstřihy nejsou nic pro vás. Velký výstřih malá prsa ještě zvýrazní. Pomůže vám lodičkový střih trička. Jde o kulatý výstřih, který není tolik hluboký. Lodičkový střih sluší nejvíce slečnám s téměř doslova plochým hrudníkem. Ideální jsou trička s lodičkovým střihem, která vám obtáhnou celý hrudník. Když si pod něj vezmete padnoucí podprsenku, prsa budou vypadat trochu větší. 

Vodorovné pruhy

Nepochybně víte, že svislé pruhy vám postavu zeštíhlí. Pokud chcete rozšířit hrudník, pořiďte si top s vodorovnými pruhy. Dejte si však pozor! Vodorovné pruhy vám budou slušet pouze tehdy, když jste opravdu štíhlé. Když máte pár kilo navíc, vodorovné pruhy vás celkově rozšíří. Můžete si pořídit tričko i s dalšími výraznými vzory, které vám maličko zvětší dekolt.

Vestička se zapínáním pod prsa

Vestu, kterou zapnete těsně pod ňadry, vám dekolt opticky zvětší. Nezáleží na tom, že vestičky vyšly z módy. Pokud se v nich budete cítit dobře a padnou vám, každý se za vámi otočí. Hledejte spíše jednobarevné vesty, které můžete zkombinovat s většinou triček. Kromě vest vám opticky zvětší prsa i stylové crop topy. Pokud máte ploché bříško, nemáte důvod se jich bát. Dále čtěte: Košilové šaty sluší každé ženě. Stačí si vybrat správný střih podle typu postavy.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leonardo DiCaprio to už přehání, shodují se fanoušci. Jeho nejnovější modelce je totiž jen devatenáct

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

SHIELD: Vesmírná technologie pro hladké přistání kdekoliv ve vesmíru