Listopadu vládne dobrosrdečný a vlídný Vepř. Co nás čeká?

 Ostatní 
12. listopadu 2017 17:33 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Požitek je heslem tohoto měsíce Shutterstock
Ke konci října vládne citlivý, dobrosrdečný, obětavý, důvěřivý a také naivní vepř. Období vepře je velmi příjemné, jelikož miluje hojnost, dobré jídlo a pití, zábavu, sladký a bezstarostný život. Toto období je jedním z mála měsíců v roce, kdy si můžete užít bezstarostný život plný radosti.

Energie Vepře jsou určeny hlavně k tomu, abyste si užívali a měli se opravdu dobře.  Nastolte milou a laskavou atmosféru nejen doma, ale také v práci.

K energiím Vepře se váže pomoc ostatním. Zamyslete se nad tím, kdo by z vašeho okolí mohl ocenit vaši pomoc. Pokud někoho takového máte, snažte se pro něj něco udělat. Nemusí to být nic náročného.

Vepř je většinou spokojené a šťasné zvíře. Problémy a jakékoliv nepříjemnosti si nepřipouští. Vždy se snaží s každým domluvit po dobrém a nastolit harmonii. Problémové situace se tedy v tomto období snažte řešit spíše bezkonfliktně, mírumilovně a co nejlidštěji. Vepř se nerad hádá, nemá rád napjatou atmosféru, má z takové energie problémy se zažíváním a s přísunem potravy. Z toho vyplývá, že byste se minimálně v tomto měsíci měli vyvarovat hádkám a nedělat si zbytečné vrásky. A jako správný vepřík si dopřát pohodu, dobré jídlo a dělat si radost. 

Jeho snahou je vidět v lidech tu lepší stránku až neobjektivně. Věc si rád přikrášluje a maluje v krásnějších barvách, než je skutečnost. Vepř velmi rád pomáhá, a proto je v tomto období ideální se zúčastnit nějaké charitativní akce, někomu pomoci, určitě vám to přinese krásný pocit a také radost. Vepř také miluje společnost, takže si užijte společenské akce, přátele.

Vepř je velký labužník a jedlík. Náladu si zlepšuje dostatkem jídla a pití, ale také sexem. Požitek je zkrátka heslem tohoto měsíce. Pozor ale, abyste to moc nepřeháněli, lehce můžete upadnout až na dno a dost těžko se z něho dostává. Také potřebujete mít pocit, že je účet v plusu. Vepř se nikdy nesmí vydat z posledního, to se pak stresuje a bývá to u něj začarovaný kruh. Užívejte si dostatek radovánek, bezstarostnosti, ale raději všeho tak, na kolik máte.

Listopad zrovna energií nehýří, proto je lepší s novými aktivitami počkat až na příští rok. Už jen dodělávejte a ukončujte své letošní aktivity a všemu dopřejte potřebný čas na regeneraci. Dopřejte si také čas na rozjímání a zastavení se. A pokud to jde, tak i nedodělky už odložte na příští rok.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vdovec po Pilarové sklidil obrovský obdiv za to, co udělal na její památku. Splnil Evě její přání a...

Styl

Čtyřikrát zkontrolovat zamčené dveře nebo vypnutou troubu, to je OCD. Zní to legračně, ale sranda to...

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti