Super kosmetické vychytávky, které by vás nikdy nenapadlo použít

 Ostatní 
24. dubna 2017 07:37 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Každá žena chce být krásná Shutterstock
Která žena by nechtěla být krásná. Přitom cesta ke kráse nemusí vést přes super drahou kosmetiku. Tajemství dokonalého vzhledu spočívá v jednoduchých tricích, které by vás za normálních okolností ani nenapadly.

Pokud rádi experimentujete, jsou tyto metody pro vás jako stvořené.

Dětský pudr na řasy

Toužíte po prodloužených řasách, které vypadají přirozeně? Díky tomuto kosmetickému triku je budete mít na dosah. Řasenku, kterou používáte, namočte do malého množství dětského pudru a aplikujte na řasy. Budete překvapeni, jak z nevýrazných řas obyčejný pudr vykouzlí řasy hodné mrkací panny.

Oční kapky na vyrážky

Oční kapky můžete použít i jinak než na podrážděné oči. Jejich účinky ocení dokonce i vaše pleť. Oční kapky dokážou snížit zčervenání pleti a vyrážku. Stačí na kůži přiložit vatový tampon namočený do očních kapek a chvíli počkat. Někteří vizážisté doporučují nechat je na pokožce přirozeně uschnout a poté aplikovat standardním způsobem make-up.

Kondicionér na tělo

Došel vám sprchový gel? Nepanikařte. Jistě máte doma vlasový kondicionér. Jeho konzistence je téměř stejná a je jemný a šetrný k pokožce. Směle ho můžete použít.

Dortové želé na rty

Někteří vizážisté tvrdí, že není nad klasické červené dortové želé. Jedná se o jednu z největších kosmetických vychytávek, jak ze rtů uděláte krásné a přirozeně červené rty. Po nanesení dortového želé budou vypadat plné a vydrží dlouho svěže červené.

Lak na vlasy na obočí

Obočí je velmi důležité. Víte, že k jeho zvýraznění můžete použít lak na vlasy? Nastříkejte lak na starý zubní kartáček, obočí očistěte a upravte do požadovaného tvaru. Dokonale tvarované obočí je na světě.

Kuchyňský olej na nehty

Váš lak na nehty už není nejnovější a ztratil krásný lesk? Nevadí. Naštěstí je tu další trik. Nalakujte si nehty a po 5 minutách ho přetřete  čistým kuchyňským olejem, který zajistí lesk. Ještě rychlejší tip je po dvou minutách sušení nechat lak dvě minuty pod proudem ledové vody. Ta vám lak zafixuje a nemusíte se bát o jeho poškození.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Snadný a účinný trik na odolnou mastnotu v kuchyni. Použijte obyčejný olej