Irena (46): Manželovi bych odpustila cokoli, dokonce i milenku. Ale tohle ne, hrozně se stydím

 Vztahy 
27. října 2021 09:17 / Stanislav Koudelka
  0
📷
1 fotografie v galerii
Zklamání je někdy obrovské Shutterstock
Chtěla si jen užívat pohodový život a zestárnout vedle muže, kterého miluje. Pro Irenu se ale doslova ze dne na den život převrátil vzhůru nohama. Všechno, co do té doby ctila, bylo jinak. Člověka, kterého měla po svém boku, vlastně vůbec neznala.

Kdo z nás může říct, že ví úplně všechno o svém partnerovi a nic ho nepřekvapí? „Já si myslela, že to tak opravdu máme. Říkali jsme si všechno, neměli jsme před sebou tajnosti. Jak já byla hloupá,“ kroutí ještě dva roky po rozvodu Irena. Náhoda tomu chtěla, že svém manželovi odhalila něco, co nemohla "překousnout" přesto, že se několik měsíců hodně snažila.

Petr byl u nich vždy ten zodpovědnější, o všem přemýšlel a když něco dělal, dával si záležet. „Nepamatuji, že by něco jen tak odfláknul. Měl věci předem promyšlené, to jsem na něm obdivovala. Plánoval do detailu.“ A právě cit pro detail a potřeba mít vše nalinkované nakonec způsobily konec jejich více než dvacetiletého manželství.

Mohla za to vlastně náhoda. Irena přijela z víkendu s kamarádkou o pár hodin dříve, než Petrovi původně řekla. „Pršelo, tak jsme to zabalili. Chtěla jsem ho překvapit. Nebyl doma, což ale nebylo nic neobvyklého. V obýváku jsme měli balík, tak jsem ho vzala dovnitř,“ vypráví sympatická brunetka. Všimla si, že na krabici je kresba, která je jí velmi podobná.

Logicky tak začala být zvědavá. Tím spíš, že adresát byl až v Brazílii. „Prostě jsem to otevřela. Uvnitř byly pytle a v nich nějaké balóny. Tak to vypadalo. Jeden jsem rozbalila a zažila jsem obrovský šok. Vypadla na mě nafukovací panna, která vypadala přesně jako já. Vedle ní bylo několik mých fotek z koupelny a z ložnice. U nich v angličtině nápis „zde máte předlohu, užijte si vše, co budete dělat.“

Irena stála několik minut jako opařená. Pak začala pátrat. „Zjistila jsem, že mě tajně fotí a natáčí. A že nechává vyrábět ten hnus. Posílá to zákazníkům, kteří... no, asi víte co. Tohle jsem prostě nemohla přejít. Vynadala jsem mu, omlouval se a tvrdil, že vydělává pro nás oba velké peníze. Nevěřila jsem mu. Už nikdy. Rozvedli jsme se za necelého půl roku. Ještě dnes se stydím,“ dodala paní Irena. (v příběhu je na přání čtenářky změněno její jméno a je použita ilustrační fotografie)

Zdroj: Autorský článek, vyprávění paní Ireny

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bitva o majetek Elvise Presleyho po smrti Lisy Marie začala. Priscilla už podala soudní žalobu

Styl

Láska na první pohled neexistuje. Jde pouze o fyzickou přitažlivost, říká nová studie

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte