Masáž, která může být lepší než sex. Naučte se ji a váš partner si vás nepustí od těla!

 Vztahy 
08. srpna 2017 10:00 / Kateřina Kofroňová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Partnerská masáž je jednoduchá a velmi příjemná Shutterstock
Milostné doteky často patří k předehře, ale čím je spolu pár déle, tím méně se jim věnuje. Promyšlené hlazení přitom dokáže muže i ženu neuvěřitelně nabudit a když víte jak na to, můžete svůj protějšek doslova přivést k šílenství!

Zda už se na masáži dohodnete, nebo s ní partnera překvapíte, je na vás. Vždy ale myslete na to, aby na masáž byly vhodné podmínky a aby bylo vše dokonale přichystáno. Takovouto masáž nebudete provádět každý týden, a proto si dejte záležet, aby bylo vše perfektní.

Čím masírovat

Připravte si nejlépe mandlový olej, do kterého můžete přidat vonné oleje, o kterých víte, že má váš partner rád. Vůně podněcují milostnou touhu a když zvolíte správně, úspěch je zaručen.

Jako afrodiziaka se často používají vůně růže, jasmínu nebo aroma santalového dřeva. Jakmile se váš partner díky příjemné vůni uvolní, začne se v jeho těle tvořit více serotoninu a endorfinu, tedy hormonů štěstí, které v něm mohou vyvolat neutuchající vášeň.

Kdy a kde

Naplánujte si den a místo, na kterém nebudete nikým a ničím rušeni. Pokud máte děti, dejte je na hlídání babičkám, určitě budou mít radost. Na partnera počkejte doma v negližé a nenechte ho nic říct. Přiveďte ho do pokoje, ve kterém bude příjemně tlumené světlo, které zajistí jen plápolající svíčky. Nechte partnera, ať se svlékne a začněte s masáží.

Jak postupovat

Na masáži, kterou budete provádět, nemusí být nic erotického, nebudete se dotýkat intimních partií a nebudete partnera líbat (tedy alespoň ze začátku ne). Vy ho budete jen dráždit a zvolíte, jak to celé dopadne. Uvidíte, jak bude překvapený a neuvěřitelně vzrušený.

Začněte masáží zad

Položte partnera na břicho a naneste do dlaní trochu oleje. Dbejte na to, abyste měla ruce teplé, a proto je před masáží několikrát promněte. Masírujte záda shora dolů přes svaly podél páteře. Jemně a bez tlaku opisujte na zádech partnera velké kruhy a občas přejíždějte přes ramena až na ruce. V oblasti šíje klidně zajeďte rukama až do vlasů. Tato část nemusí být ani nijak vzrušující, ale partnera příjemně uvolní.

Masáž chodidel partnera nabudí

Věděli jste, že chodidla patří k nejzajímavějším erotogenním zónám? Tak si dejte záležet. Vezměte celé chodidlo do dlaně a přejíždějte palcem směrem od paty až k prstům krouživými pohyby. Neopomeňte jednotlivé prsty – nejprve je po jednom jemně vytahujte a pak promněte každý zvlášť. Obzvlášť meziprstní prostory mohou působit velmi eroticky.

Od nohou nahoru

Jakmile budete mít chodidla namasírovaná, pokračujte s nohama. Masírujte je odspoda nahoru nejprve každou zvlášť a poté obě současně. Pokud chcete, aby se partner opravdu rozvášnil, masírujte i hýždě – nejvýznamnější erotogenní zóna leží v okolí kříže.

Čelem vzad!

Nechte partnera, aby se obrátil na záda a začněte mu masírovat hrudník. Sedněte si nad jeho hlavu a naneste mu olej od ramen směrem k břichu. Sledujte kontury jeho těla a rukama opisujte kruhy kolem prsů a bradavek. Dotýkejte se jen jemně a zlehka. Poté své doteky směřujte k pupíku, který opisujte stále většími kruhy, až se dostanete až k oblasti genitálií. Hlaďte velice jemně oblast kolem nich, ale nedotýkejte se. Partner v tuto chvíli bude naprosto ohromen.

Jak to dopadne?

Pokud chcete zakončit tuto něžnou předehru sexem, pokračujte následovně. Skloňte se nad partnerem tak, abyste se ho jen velmi jemně dotýkala svými bradavkami. Při masáži občas přejíždějte svým tělem přes partnerovo a jemně se na něj tiskněte. Oblast genitálií nejprve masírujte okolo a až budete mít pocit, že už bylo dost trápení, přejděte přímo na ně.

Maximální rozkoš – mužský bod G

Chcete-li partnerovi dopřát maximální rozkoš, masírujte malou neochlupenou oblast kůže, která leží u kořene varlat. Stále ale sledujte, zda se to vašemu partnerovi líbí, či nikoliv. Střídejte letmé doteky se silnějšími. Můžete zkusit i experimentovat a dráždit partnera například letmými doteky hedvábných šátků.

Po takovéto masáži bude váš partner velmi příjemně naladěný. A zda skončíte jen u masáže, nebo budete pokračovat jinými něžnostmi, to už je jen na vás.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Řachanda je už v šestém měsíci. Herečka se přestane objevovat v seriálu ZOO

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte