خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Prodlužte si své opálení ještě o několik týdnů. Víme, co pomáhá

Opálená pleť vypadá mnohem více sexy
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Krása 
12. srpna 2018 15:55 / Shutterstock
  4   2
Vrátili jste se od moře, kde jste nachytali tu správnou bronzovou barvu, ale teď nevíte, jak si ji co nejdéle udržet? Nebojte. Poradíme vám, jak své luxusní opálení uchovat mnohem déle než pár týdnů.

Krásně opálená pokožka vypadá skutečně sexy a mnohdy sjednotí i mírné nedostatky, jakými jsou drobné strie nebo pigmentové skvrny. Krémy s vysokým ochranným faktorem, regenerační mléka, to všechno stojí nemálo peněz. Aby opálení vydrželo opravdu dlouho a měly jste pocit, že jste do něj neinvestovali zbytečně, je potřeba udělat pár věcí.

Důkladná hydratace

Aby vám bronzová pokožka vydržela co nejdéle, je důležité ji hydratovat. A to jak zvenčí, tak i zevnitř. Proto pijte hodně vody a občas si dopřejte i kokosové mléko. To má totiž úžasné hydratační schopnosti. Po každé koupeli se rovněž nezapomeňte namazat. Používejte speciální přípravky po opalování s obsahem betakarotenu. Stejně tak můžete použít i mléka se samoopalovací složkou.

Vlažná sprcha

Nedávejte si příliš horkou vodu, která rychle vysušuje a můžete jí způsobit sloupání. Nejlepší je vlažná krátká sprcha. Místo klasických sprchových gelů si pořiďte sprchové oleje, které více hydratují pokožku.

Dopřejte si peeling

Jedním z velkých mýtů je, že by se na opálenou pokožku neměl používat peeling. Je pravda, že není vhodné jej používat na úplně čerstvé opálení, ale po pár dnech jej klidně nanášejte. Stačí jednou týdně a uvidíte, že vám krásně sjednotí opálení. Vyrobit si můžete také domácí cukrový peeling, který krásně vyživí vaše tělo. Více o něm i jeho výrobě jsme psali zde.

Pozor na epilaci

Bohužel, velkým nepřítelem opálené pokožky je epilační vosk. Ten totiž odstraní také svrchní kůži, kde je i opálení. Pokud si přejte mít svou pokožku co nejdéle bronzovou, zapomeňte proto na chvíli na pásky a raději sáhněte po žiletce nebo elektrickém strojku. Rovněž se vyhněte depilačním krémům, ty obsahují ovocné kyseliny, které nejsou k opálení šetrné.

📷
3
fotografie
Šárka Sokolská | inStory.cz
Kam dál?
Čokoláda a pleť - škodí nebo ne?
I po porodu může ženské tělo vypadat dobře. Tipy, jak rychle zpevnit břicho
Česnek, jak ho neznáte. Zkuste z něj něco hodně neobvyklého
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Nádherná místa, kde se můžete koupat po celý rok. Zadarmo vás zahřeje léčivá termální voda

Zprávy

Konec slevových akcí na alkoholické nápoje?

Bydlení

Proměňte svou starou ložnici v místo, kde se vám bude krásně spát i snít