Nejen fotbalem žije Eden, na slavném stadionu se hraje o auta na týden

 Ostatní 
11. září 2019 01:50 / Vítek Koldinský
  0
📷
4 fotografie v galerii
Česká ligová sezóna je v plném proudu Emil Frey Select
Sinobo Stadium v Edenu bude v následujících dnech jedním z nejžádanějších míst v Česku. Proběhnou zde tři zápasy Evropské ligy mistrů, u kterých by chtěl osobně být snad každý fotbalový fanoušek. 2. října odehrají sešívaní duel s Dortmundem, o tři týdny později s Barcelonou a 27. listopadu je čeká Inter Milán.

Sinobo Stadium ale nežije jen evropskou ligou a prestižními zápasy obsazenými nejslavnějšími hráči světa. Také česká ligová sezóna je v plném proudu, a v rámci ní se můžete těšit na neméně zajímavý fotbal. V pražském Edenu se tedy určitě nebudete nudit, navíc si nemusíte odnést jen fotbalové zážitky, ale třeba i poukaz na auto na týden či super video vašeho kopu na bránu, které budete hrdě ukazovat ještě vašim vnoučatům.
 
O doprovodný program v Sinobo Stadium se stará automotive partner Slavie, Emil Frey Select. Tato firma zabývající se prodejem certifikovaných ojetých vozů se zárukou poskytuje fotbalovému klubu flotilu oficiálních aut. Na vozy opatřené příznačnou slavistickou hvězdou v okolí stadionu určitě narazíte. Téměř tři desítky vozidel nepřehlédnete, a to ani v čilém ruchu, který kolem stadionu panuje. Ve flotile dominují zejména značky Peugeot a Citroën, nicméně Emil Frey Select prodává vozy všech značek. 

Právě díky statusu „automotive partner SK Slavia Praha“ dostal Emil Frey Select příležitost zajistit pro návštěvníky stadionu doprovodné aktivity. Mezi ně patří i soutěž ve střílení molitanových míčků do kufru auta, do které se mohou zapojit i děti. Každý z účastníků dostává náramek, vylosovaní pak vůz na týden. Další soutěž se odehrává přímo na hrací ploše, a to během poločasové přestávky.

Vybraní soutěžící střílí na bránu s cílem trefit se do označených míst. Podaří-li se, získají auto na týden. Jejich výkon jim připomene video, které následně dostanou. No řekněte sami, nechtěli byste obohatit vaši domácí videotéku o záběry, ve kterých střílíte gól do brány na jednom z nejslavnějších českých stadionů? Co můžete v Sinobo Stadium čekat se dozvíte v tomto videu.

Témata: Peugeot, Eden, Praha
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Řachanda je už v šestém měsíci. Herečka se přestane objevovat v seriálu ZOO

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

TitanAir: NASA představila vesmírné letadlo, které dokáže přistát na Titanu