Problémy s erekcí? Tyto rostliny umí nahradit zázračnou modrou pilulku

 Zdraví 
18. října 2019 12:44 / Šárka Sokolská
  0
📷
4 fotografie v galerii
Většina zázračných pilulek má nepříjemné vedlejší účinky Depositphotos
Když se na trhu objevila zázračná moderní tableta, miliony mužů zajásaly. Tento vynález jim zlepšil sexuální život. Ovšem existují i přírodní náhražky, které mají stejné účinky. Znáte je?

Problémy s erekcí netrápí jenom muže vyššího věku. Čím dál více se s ním potýkají muži ve věku 35 až 60 let. Umí však potrápit i každého desátého dvacátníka. Naštěstí je na trhu celá řada preparátů, které si s tím umí poradit. Řada z nich však bývá na předpis a drtivá většina z nich je spojena s nežádoucími účinky. Existuje však celá řada bezpečných přírodních preparátů, které pomohou při ztrátě silné erekce nebo nedostatku výdrže.

Životabudič z Brazílie

Guarana je fenomén posledních let. Tato původem brazilská rostlina je přírodní zdroj energie na několik hodin bez vedlejších účinků, afrodiziakum a pomocník v boji s nadbytečnými kilogramy. Díky tomu, že zlepšuje kardiovaskulární činnost, dochází k dokonalejšímu prokrvení v intimních partiích, dodává energii a posiluje libido.

Podporuje i plodnost

Další rostlinou, která má silné afrodiziakální účinky, je kotvičník. Ten však působí na libido nejenom mužů, ale také žen, navíc podporuje dobrou psychickou kondici, bez které bychom si milostný akt jen těžko užili. U mužů zvyšuje potenci, plodnost a léčí problémy s prostatou. U žen zase zvyšuje estrogen, kromě toho pomáhá zmírnit příznaky menopauzy a stejně tak podporuje plodnost. S ní vám pomůže i speciální cvičení, o němž jsme psali zde.

Rozbuška touhy

Ashwagandhu známou jako indický ženšen používali ve starověku jako omlazující tonikum. Kámasútra dokonce tuto bylinu považuje za rozbušku silné vášně a touhy. Indický ženšen obsahuje desítky vzácných látek, blahodárně a komplexně působících na lidský organismus. Ale asi nejznámější jsou její silné afrodiziakální účinky, kdy mimo jiné prokrvuje oblast malé pánve a stimuluje sexuální prožitek. Pomáhá ale také snižovat krevní tlak a příznivě ovlivňuje plodnost

Sexuální droga indiánů

Další rostlinkou, kterou nelze vynechat, je maca. Maca se v Peru a okolních státech pěstuje a užívá přes 6 000 let a místními je považována téměř za posvátnou. Už starým Inkům dodávala energii, udržovala je v dobré fyzické i psychické kondici a zároveň jim sloužila jako účinné afrodiziakum. A když v 16. století objevili Střední a Jižní Ameriku Španělé a poznali i macu, začali jí přezdívat "sexuální droga indiánů". Maca obsahuje výživný komplex látek dodávajících tělu energii, má omlazují účinky a stimuluje správnou tvorbu hormonů. Maca ja také zásobárnou zinku, který je jednou ze základních surovin pro tvorbu pohlavních hormonů.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí