Perry Talents je akcelerátorskou bombou mezi startupy

 Ostatní 
26. února 2020 13:08 / Ema Maxová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Zakladatel Perry Talents Perry Talents
Perry Talents je akcelerátorskou bombou mezi startupy – Po ovládnutí Slovenska chtějí pomoci odstartovat inovativní projekty v Česku!

Perry Talents aneb geniální neziskový podnikatelský akcelerátor pro začínající startupy. Díky moderním postupům, expertním mentorům a síti těch nejúspěšnějších profesionálů se stal zázračným akcelerátorem pro nespočet projektů na Slovensku. Své know-how a energii otevřít brány úspěchu ostatním poprvé nabídnou i v Česku. Máte konkrétní projekt, ale nevíte, jak přenést tento sen do reality? Stačí svůj start up do 25. 3. 2020 přihlásit do akceleračního programu Perry Talents!

Za "inkubátorem snů" stojí dva mladí, ambiciózní muži. Andrej Krúpa a Juraj Gago se potkali na univerzitě v Dánsku. Již při studiu napsali svojí první motivační knihu Hlava 20, která se stala na Slovensku naprostým bestsellerem. Autoři si vzali za své motivovat mladé lidi, kteří se báli rozeběhnout se za svými sny. Ohromný úspěch vedl k publikaci druhé knihy – Hlava 21. Ta je plná cenných rad o začátcích podnikání a úspěšném rozvoji počátečních nápadů. Tedy vše, co nyní naprosto unikátním způsobem nabízí pod akcelerátorem startupů Perry Talents.

"Naším posláním je podpořit každý ohromný nápad a ukázat všem nynějším i budoucím podnikatelům, jak se co nejlépe realizovat. Vysoce specializovaný čtyřměsíční program navíc povedou špičky svého oboru, které se stanou i mentory jednotlivých startupů," přiblížil průběh akcelerátoru Andrej Krúpa, zakladatel Perry Talents.

Mezi mentory se zařadila zvučná jména z oblasti businessu, od kterých si autoři vybraných projektů odnesou celoživotní rady a zkušenosti. Těšit se mohou například na finančního ředitele Microsoftu Martina Štefíka, CEO skupiny ASSECO GROUP Jozefa Kleina, zakladatele skupiny Arca Capital a Krupa Global Investments Pavola Krúpu, CEO a předsedu První certifikační autority, a. s., Business Development Directora Manifesto Market Oskar Bachiera, Veroniku Melasovou a Zuzanu Nehajovou z globální společnosti EY či zakladatele ImageMetry a Verifeyed Babaka Mahdiana. Tím ale v Perry Talents teprve začínají.

"Akcelerační program zakládáme i na sérii workshopů. Zaměřujeme se především na umění prezentace firmy, jak definovat hodnotu jednotlivých produktů a nastartovat úspěšný a udržitelný prodej. Workshopy názorně ukážou, jak pracovat s lidmi a efektivně řešit interní problémy či zcela naopak, jak přemýšlí investoři a co je pro ně zajímavé," vysvětlil Krúpa. 

V rámci 16týdenního programu se také mohou účastníci těšit na networkingové večery, progresová setkání, obchodní jednání či komunitní večery, při kterých si s ostatními v uvolněné atmosféře mohou vyměnit dosavadní zkušenosti. Celý program je ukončen slavnostním Demo Day, kde proběhnou prezentace startupů před porotou složenou z podnikatelů a investorů, kteří jsou připraveni ulovit si nejeden zajímavý produkt.

"Program je zcela zdarma. Účastníci neodevzdávají ani podíl na startupu. Přihlásit se může každý a jedná se o velice jednoduchý a rychlý proces. Nenechte se zastrašit a rozeběhněte se za svými sny. My vám k tomu rádi připravíme tu nejlepší běžeckou dráhu," dodal Krúpa s úsměvem.

V minulém roce získal Perry Talents ocenění "Nejlepší akcelerátor roku" od Central-Eastern Europe Awards (CESA) a vyhrál také veřejnou výzvu místopředsedy vlády Slovenska Richarda Rašiho. V rámci této výzvy dokázali Krúpa a Gago připravit startupy, které se staly součástí renomovaných akcelerátorů v Izraeli a Virgínii.

Pokud jste připraveni uchopit svou životní příležitost, která je více než na dosah, přihlaste svůj startup na perrytalents.cz!

Témata: Perry Talents
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít