S čím vším pomůže dětská chůvička

Moderní chůvičky jsou velkým pomocníkem
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Děti 
03. března 2020 07:02 / Depositphotos
  0   0
Dětské chůvičky se stávají nedílnou součástí výbavy rodičů, podobně jako plínky nebo dudlíky. Jsou totiž opravdu užitečné a jejich funkce se neomezují jen na kontrolu spánku miminka.

Samozřejmě záleží, jakou chůvičku si rodiče pořídí. Některé mají jen základní funkce, tedy díky chůvičce můžete večer u televize mít spánek miminka pod kontrolou, existují ale i mnohem zdatnější chůvičky, které v některých případech dokáží zaskočit za rodiče.

Chůvička dokáže uspat miminko

Časté buzení miminek, zejména v noci, je hlavním problémem pro většinu rodičů. Ne vždy miminko potřebuje nakrmit, přesto k němu rodiče musí vstávat, aby ho znovu uspali. Chytrá chůvička to ale zvládne také.

Opravdu moderní chůvičky totiž zvládnou miminku zahrát několik ukolébavek, a pokud náhodou nezaberou, zkusí to taková chůvička třeba pomocí světla s hvězdami. Nejdokonalejší chůvičky dokonce dokáží i promítat miminku různé obrázky na zeď.

Chůvička miminku zprostředkuje váš hlas

Obousměrné chůvičky totiž nemonitorují pouze pláč vašeho miminka v pokojíčku, mají ale i funkci, díky které miminko uslyší vás. To znamená, že na své mrně můžete mluvit a uklidňovat ho, ať už jste v kterékoli části bytu nebo domu.

Ještě dokonalejší jsou pak videochůvičky, které neustále maminkám přenášejí obraz z postýlky, a to dokonce i v noci. Rodiče tak mají naprosto dokonalý přehled o tom, co se s miminkem děje.

Chůvičky mají samozřejmě ještě celou řadu dalších užitečných funkcí. Dokáží například v pokojíčku hlídat ideální teplotu, aby miminku nebylo horko, nebo naopak zima. Hlídat dokáží i vlhkost vzduchu a samy rodiče upozorní, když je v pokojíčku potřeba teplotu nebo vlhkost vzduchu upravit. Dále čtěte: Na co je dobré myslet, než se vydáte s dětmi na pískoviště.

Mirka Malá | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Nejkrásnější pláže Evropy, na kterých byste letos neměli chybět

Dům a zahrada

Máte-li doma alergika toužícího po zvířátku, pořiďte mu vodní želvu. Pohled na jejich život je...

Bydlení

Pokud máte možnost, pořiďte si domů infrasaunu. Její léčebné účinky mají opravdu velký vliv na naše...

Zavřít reklamu