Obohaťte svůj šatník kousky, které ovládnou rok 2021

Letos jsou in přírodní barvy, bílé boty i zářivé doplňky
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Móda 
04. května 2021 10:16 / Depositphotos
  1   0
Zatímco rok 2020 byl ve stylu bohémských sedmdesátých let, rok 2021 s sebou přináší úplně nové prvky. Zapomeňte na puntíky i proužky a obohaťte svůj šatník následujícími kousky.

Maxi délky, flitry, puntíky, proužky a ledvinky. Všechny tyto prvky vládly roku 2020. Nyní je čas tyto kousky zase na nějakou dobu založit do skříně a počkat, až přijde znovu jejich čas. Letošní rok bude ve znamení přírodních barev, květin, kožených kousků a zářivých či bílých doplňků.

Zaostřeno na barvy

Pro letošní rok a zejména pro nadcházející léto volte pastelové barvy jako žlutou, zelenou, fialovou nebo růžovou. Stejně tak je velmi trendy sytě rudá a všechny odstíny béžové.

Jaké volit vzory a motivy

Barvy jsou jedna věc, ale velký důraz bude kladen také na vzory a motivy. Pořizujte si kousky, kde figurují zvířecí a květinové modely. Oproti tomu zapomeňte na puntíky a proužky.

Elegantní bílé boty

Tento trend jste určitě zaznamenali. Boty v bíle, smetanové nebo lehce béžové barvě vládnou módnímu světu. Budou tady určitě až do konce roku. Ať už to jsou kotníkové kozačky, lodičky nebo tenisky, v bílé barvě aspoň jeden pár musíte mít. Kombinovat se dají s čímkoliv.

Doplňky v zářivých barvách

Světoví módní návrháři dali roku 2021 jasný signál. Doplňky se budou nosit v zářivých barvách a půjde o kabelky, šátky, šperky nebo i například pásky. Proto se rozhodně nebojte té nejzářivější žluté, zelené nebo oranžové.

Kožené přehozy a kabáty namísto klasických trenčkotů

Je tady jaro a vy se chcete znovu obléct do klasických trenčkotů. Zkuste to letos jinak. Trendy jsou kožené a koženkové kabáty, ideálně v délce do půli lýtek nebo hned pod hýždě. Místo koženého kabátku si můžete pořídit také přehozy ze stejného materiálu. Dále čtěte: Překyselení organismu. Civilizační nemoc, která může vyústit v rakovinu i cukrovku.

Zuzana Procházková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Cestovatelská mapa se opět mění. Připravte se na velké komplikace

Dům a zahrada

Žádný nátěr netrvá věčně. Pokud je čas na jeho renovaci, můžete to zkusit několika způsoby

Bydlení

Jak ochránit zahradu před vodou a bahnem. Máme dobré tipy

Zavřít reklamu