Vlasové střihy, které Vás rozhodně neomládnou!

 Krása 
08. května 2017 20:00 / Marie Popelková
  12   5
📷
3 fotografie v galerii
Pozor, tyto účesy vás udělají starší, než jste! Internet
Zaměřte se na střih a barvu svých vlasů! Správný výběr dokáže změnit celý Váš vzhled!

Jednou z nejčastějších věcí, které chceme na sobě měnit, je náš účes.

Správně zvolený účes dokáže zázraky – omladí, dodá ženě šmrnc a eleganci, odpoutá pozornost od malých nedostatků (nikdo není dokonalý). Ovšem ten špatně zvolený dokáže přesný opak.

Vyčesaný culík

Vysoko vyčesaný culík nebo drdol je sice trendy, ale sluší především mladým ženám, které zatím nemají žádné vrásky. Dokonale uhlazený účes na ně totiž upoutá pozornost a celkově obličej "zestarší". Pokud po culíku i tak toužíte, uvolněte z něj pár pramenů, které budou nepravidelně viset podél obličeje a krásně vám orámují tvář. 

Vlasy jako hřebíky

Mezi další nevhodné účesy patří dokonale vyžehlené vlasy rovné jako hřebíky. A když si navíc učešete pěšinku uprostřed, přidáte si klidně několik let navíc. Ideálně si vlasy vyfoukejte přes kulatý kartáč, abyste jim dodala objem, a vlasy, které vám rámují obličej, natočte směrem dovnitř.

Havraní kadeře

Ale aby to nebylo tak jednoduché, receptem na mladší vzhled není ani černý přeliv. Ten totiž dokáže zvýraznit každou vrásku v obličeji nebo kruhy pod očima. Kromě toho s bledou pletí vypadá nepřirozeně, v některých případech až mrtvolně. Vyplatí se proto sáhnout po hnědých a hlavně přirozených odstínech barvy na vlasy!

Hustá ofina

Hustá, rovně střižená ofina padající do očí vám opticky zmenší oči a nechá vyniknout mimické vrásky. Kromě toho už tento střih dávno vyšel z módy. Pokud toužíte po rovné ofině, nechte si ji střihnout tak, aby byla vzdušnější a nechala vyniknout váš obličej a hlavně oči. Taková ofina vám navíc dokonale zamaskuje vrásky na čele!

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sandra Nováková popsala hádky s partnerem. Živěji, než byste čekali

Styl

Těchto dvanáct jídel pleť skutečně nesnáší. Raději se jim vyhýbejte

Tech

Auta sbírají o svých uživatelích spoustu dat. Některé státy na to už reagují

Zavřít reklamu