Vlasové střihy, které Vás rozhodně neomládnou!

 Krása 
08. května 2017 20:00 / Marie Popelková
  5
📷
3 fotografie v galerii
Pozor, tyto účesy vás udělají starší, než jste! Internet
Zaměřte se na střih a barvu svých vlasů! Správný výběr dokáže změnit celý Váš vzhled!

Jednou z nejčastějších věcí, které chceme na sobě měnit, je náš účes.

Správně zvolený účes dokáže zázraky – omladí, dodá ženě šmrnc a eleganci, odpoutá pozornost od malých nedostatků (nikdo není dokonalý). Ovšem ten špatně zvolený dokáže přesný opak.

Vyčesaný culík

Vysoko vyčesaný culík nebo drdol je sice trendy, ale sluší především mladým ženám, které zatím nemají žádné vrásky. Dokonale uhlazený účes na ně totiž upoutá pozornost a celkově obličej "zestarší". Pokud po culíku i tak toužíte, uvolněte z něj pár pramenů, které budou nepravidelně viset podél obličeje a krásně vám orámují tvář. 

Vlasy jako hřebíky

Mezi další nevhodné účesy patří dokonale vyžehlené vlasy rovné jako hřebíky. A když si navíc učešete pěšinku uprostřed, přidáte si klidně několik let navíc. Ideálně si vlasy vyfoukejte přes kulatý kartáč, abyste jim dodala objem, a vlasy, které vám rámují obličej, natočte směrem dovnitř.

Havraní kadeře

Ale aby to nebylo tak jednoduché, receptem na mladší vzhled není ani černý přeliv. Ten totiž dokáže zvýraznit každou vrásku v obličeji nebo kruhy pod očima. Kromě toho s bledou pletí vypadá nepřirozeně, v některých případech až mrtvolně. Vyplatí se proto sáhnout po hnědých a hlavně přirozených odstínech barvy na vlasy!

Hustá ofina

Hustá, rovně střižená ofina padající do očí vám opticky zmenší oči a nechá vyniknout mimické vrásky. Kromě toho už tento střih dávno vyšel z módy. Pokud toužíte po rovné ofině, nechte si ji střihnout tak, aby byla vzdušnější a nechala vyniknout váš obličej a hlavně oči. Taková ofina vám navíc dokonale zamaskuje vrásky na čele!

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Belohorcová s manželem zažehnali manželskou krizi a uspořádali na Tenerife velkou party. Zpívat jim...

Styl

Cotardův syndrom: Existují lidé, kteří věří, že jim v těle neproudí krev nebo chybí orgány a cítí...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte