Těhotenské fotografie v mléčné vodě jsou ohromným hitem!

Focení v krajce v mléce je velmi něžné a přeci tolik ženské.
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
 Krása 
10. července 2017 10:00 / Pinterest
  12   0
Chcete si nechat zvěčnit bříško, ale ateliérové fotky těhotných žen v negližé vám přijdou nevkusné nebo s na ně prostě necítíte? Nevadí, už to stejně začíná být kýč. Nejnovějším trendem v těhotenském focení je totiž focení v mléčné vodě s květinami. Můžete si ho dokonce zkusit nafotit i sami.

Když poprosíte šikovnou kamarádku, maminku nebo i manžela, můžete si tyto krásné a něžné fotografie vytvořit i ve vlastní vaně. Není na tom nic těžkého. Jen musíte fotografovi sdělit, že je potřeba, aby vás fotil shora.

Symbolika v mléce

Tento druh focení staví na spojitosti s přírodou, něžnosti a romantice. Mléko ve vodě vypadá nejen něžně, zakrývá veškeré partie, které mají být zakryty, ale navíc je to i symbolické. Budoucí mamince se začíná tvořit mléko, přirozená potrava, kterou pak bude krmit své milované dítě.

Tuto mléčnou koupel si můžete vytvořit i doma. Smíchejte půl hrnku jedlé sody, 15-20 kapek esenciálního levandulového oleje, 1 a ½ hrnku sušeného mléka. Tato směs vám vystačí na dvě koupele.

Pokud chcete něco jiného, originálního, přírodního

Do vany pak ještě před focením naházejte čerstvé květiny a pusťte se do toho. Samozřejmě můžete do vody nalít jen obyčejné mléko, ale s vůní levandule se vám bude mnohem příjemněji při koupeli relaxovat. Na focení si udělejte romantický účes – nejlépe vypadají copy a drdoly, ale krásné jsou i rozpuštěné vlnité vlasy. Líčení nevolte příliš výrazné, nevypadalo by to v kombinaci s něžností koupele přirozeně.

Zvolte, zda se budete fotit nahá, nebo zahalená. Nahé fotografie jsou krásné a vkusné, protože stejně díky neprůhlednosti vody není nic vidět. Když s ale zahalíte do krajkových šatů, nebo můžete použít jen krajkovou záclonu, kterou obepnete prsa a bříško, bude celá kompozice působit také krásně.

Něžná alternativa ateliérového focení

Mnoho žen není ochotných absolvovat ateliérové focení, protože jim to přijde buď nevkusné, nebo mají pocit, že jejich tělo není v takové kondici, aby se ukazovaly v krajkovém prádle. Mléčná vana sluší všem postavám, typům i věkovým kategoriím.

Navázat i s dítětem

Krásně vypadají i fotografie s dítětem. Můžete se nejprve nechat zvěčnit sama s bříškem, a poté vytvořit podobné fotografie i s miminkem, nebo počkat až po porodu a vyfotit se jen s dítětem. I když je to stále kontroverzní téma, velmi symbolicky vypadají fotografie, kde žena své dítě v mléčné koupeli kojí. Je to něžné, přirozené a z fotografií je cítit silné pouto mezi matkou a dítětem.

To, že fotografie nezobrazují ženu jako sexuální objekt ale neznamená, že jí uberou na kráse. Naopak. Žena je na fotografiích zobrazena jako krásná bytost, která navíc miluje své dítě.

Kateřina Kofroňová | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Krása, která vám vyrazí dech. Poznejte úchvatná místa slavné říše

Dům a zahrada

Veverky mohou být i domácími mazlíčky. Velkou přítulnost však od nich neočekávejte

Bydlení

Hromady listí na zahradě vás už nemusejí děsit. Pořiďte si účinného pomocníka

Zavřít reklamu