Jak poznat mamánka

Něco jiného je vážit si matčina názoru a něco zcela odlišného nikdy neudělat nic po svém.
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Vztahy 
06. července 2017 20:33 / Shutterstock
  0   0
Mamánek, to je neštěstí. Žádná s ním nechce být, a jakmile ho rozeznáme, utíkáme od něj co nejrychleji a také co nejdál. 

Zpočátku máte pocit, že tenhle chlap je ten pravý, jenže po čase vám dojde, že je to mamánek! A je to peklo! Jak poznat muže závislého na mamince včas? Odložte růžové brýle a všímejte si těchto věcí.

Jak je poznáte?

Seznamte se, prosím

První věc, která by vás měla trochu zarazit, je jeho touha po vašem seznámení s jeho maminkou. Většina mužů tento okamžik spíš odkládá, mamánek naopak spěchá, nemůže se dočkat, až se setkáte. Důvod je jednoduchý. Potřebuje souhlas, že si vybral dobře.
A také počítejte s jednou věcí. Když při seznámení neobstojíte (z jakýchkoli důvodů, třeba jen kvůli flíčku na vaší blůzce), máte problém.

Co si o tom myslíš, mami?

Druhý bod souvisí s tím prvním. Pro mamánka je typické, že názor jeho matky je pro něj svatý, životně důležitý. V podstatě by se dalo říct, že bez něj se není schopen ani rozhodnout, kam by chtěl jet na dovolenou. 


A tak se svou matkou váš přítel konzultuje úplně vše – své osobní věci, pracovní záležitosti, zdravotní stav, prostě vše! A souvisí s tím i jeho nesamostatnost, není výjimkou, že mamánci se u svých matek stravují, nechávají si od nich prát a žehlit prádlo a podobně. 

Neustálé telefony

Když mu zazvoní telefon, buďte si jisté, že je to jeho maminka. A rozhodně nepočítejte s tím, že by jí ten telefon nezvedl, případně jí jen v rychlosti oznámil, že teď nemá čas a zavolá později. I kdybyste byli uprostřed milostných hrátek, on hovor přijme a s maminkou probere, co má na srdci! Vy přece počkáte.

Pravidelné schůzky

Dalším neklamným znakem mamánka jsou pravidelné a časově pevně stanovené schůzky či návštěvy. Prostě například každé nedělní poledne patří jeho matce a vy s tím nic neuděláte. 
Jednoduše řečeno, i kdybyste ležely s horečkami a vážně potřebovaly jeho pomoc, nad maminčinou nedělní svíčkovou nevyhrajete.

Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Cestovatelská mapa se opět mění. Připravte se na velké komplikace

Dům a zahrada

Renovace nábytku pomocí látek. Vytvořte originální dílo, které zaujme každou návštěvu

Bydlení

Posečená tráva je na zahradě hotový poklad. Rady a tipy, kde všude ji můžete využít

Zavřít reklamu