Jak poznat mamánka

 Vztahy 
06. července 2017 20:33 / Marie Popelková
  0
📷
2 fotografie v galerii
Něco jiného je vážit si matčina názoru a něco zcela odlišného nikdy neudělat nic po svém. Shutterstock
Mamánek, to je neštěstí. Žádná s ním nechce být, a jakmile ho rozeznáme, utíkáme od něj co nejrychleji a také co nejdál. 

Zpočátku máte pocit, že tenhle chlap je ten pravý, jenže po čase vám dojde, že je to mamánek! A je to peklo! Jak poznat muže závislého na mamince včas? Odložte růžové brýle a všímejte si těchto věcí.

Jak je poznáte?

Seznamte se, prosím

První věc, která by vás měla trochu zarazit, je jeho touha po vašem seznámení s jeho maminkou. Většina mužů tento okamžik spíš odkládá, mamánek naopak spěchá, nemůže se dočkat, až se setkáte. Důvod je jednoduchý. Potřebuje souhlas, že si vybral dobře.
A také počítejte s jednou věcí. Když při seznámení neobstojíte (z jakýchkoli důvodů, třeba jen kvůli flíčku na vaší blůzce), máte problém.

Co si o tom myslíš, mami?

Druhý bod souvisí s tím prvním. Pro mamánka je typické, že názor jeho matky je pro něj svatý, životně důležitý. V podstatě by se dalo říct, že bez něj se není schopen ani rozhodnout, kam by chtěl jet na dovolenou. 


A tak se svou matkou váš přítel konzultuje úplně vše – své osobní věci, pracovní záležitosti, zdravotní stav, prostě vše! A souvisí s tím i jeho nesamostatnost, není výjimkou, že mamánci se u svých matek stravují, nechávají si od nich prát a žehlit prádlo a podobně. 

Neustálé telefony

Když mu zazvoní telefon, buďte si jisté, že je to jeho maminka. A rozhodně nepočítejte s tím, že by jí ten telefon nezvedl, případně jí jen v rychlosti oznámil, že teď nemá čas a zavolá později. I kdybyste byli uprostřed milostných hrátek, on hovor přijme a s maminkou probere, co má na srdci! Vy přece počkáte.

Pravidelné schůzky

Dalším neklamným znakem mamánka jsou pravidelné a časově pevně stanovené schůzky či návštěvy. Prostě například každé nedělní poledne patří jeho matce a vy s tím nic neuděláte. 
Jednoduše řečeno, i kdybyste ležely s horečkami a vážně potřebovaly jeho pomoc, nad maminčinou nedělní svíčkovou nevyhrajete.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželství Radky Třeštíkové nepřežilo poslední lockdown. Po rozchodu vydala spisovatelka knihu o...

Styl

Kdy je čas na první kosmetiku a kdy je vhodné aby se malé slečny začaly líčit

Tech

NASA představila technologii pro vertikální pěstování potravin

Zavřít reklamu