Přestaňte o krásné postavě jen snít. Dokonalý zadek nezískáte sezením na zadku, který máte! Víme, jak na to a máme důkaz místo slibů!

Jana Krátká a její úžasná proměna.
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
 Krása 
03. listopadu 2015 03:02 / Facebook: Jana Krátká Fitness
  0   0
Suché kuře s rýží, praštěná holka v teplácích a kruháč ve fitku. Toho jsem se popravdě řečeno obávala, když jsem vyrážela na víkendový fitness kurz. Doteď se nemůžu vzpamatovat z toho, že se nakonec nic z těchto fitness stereotypů nekonalo. Ostatně ani lektorka a autorka vlastní koncepce Jana Krátká není typická fitness trenérka a výživová terapeutka.

Je více věcí, kterými mě překvapila. Svým vzděláním a pracovním uplatněním boří mýty o tom, že fitness lektorka moc rozumu nepobrala. Jana byla spoustu let úspěšnou vysokoškolskou učitelkou (vystudovala Výchovu ke zdraví na Masarykově univerzitě). Dr. Krátká je vědkyně a žurnalistka, která myslela víc na práci a kariéru, než na vlastní zdraví.

Celkem 15 let měla vleklé zdravotní problémy. Během vědecké konference v Singapuru roku 2009 se zhroutila. Byl to důsledek nízkého tlaku a anémie, což nakonec vyvrcholilo horečkami, halucinacemi, permanentními zažívacími obtížemi, krvácením z nosu a akutním nedostatkem červených krvinek prakticky připraveným na transfuzi!

Tehdy začala nový životní styl a zaplnila svůj každý den sportovními aktivitami. Podařilo se jí najít kompromis mezi tím, jak být silná, zdravá a současně mít dostatek energie a času na veškerou další práci. Dnes je hrdá na to, čeho se svým tělem dosáhla mnohem víc než na své knihy a studie, které o celoživotním učení se pouze mluvily.

Své znalosti a zkušenosti o tom, jak se celoročně udržovat v nejlepší formě, ráda předává dalším lidem a spolehlivě vás dokáže motivovat k překonávání sebe samých! V jídle vám ukáže, že si můžete užívat jakékoli chutě, na které si vzpomenete, že si každý den můžete dát nějaký krásný zdravý dezert a navíc je to všechno v jejím provedení hrozně rychlé a jednoduché. Místo kuřete s rýží tedy přišel hovězí hamburger a dýňový koláč (recept na tento vynikající dezert naleznete ve fotogalerii) a místo kruháče ve fitku přišly komplexní cviky s opravdovými činkami. Trénink s ní zvládnete do hodiny a při pohledu na její výsledky v podobě dokonale kulatého zadku o jeho funkčnosti vůbec nepochybujete.

Pokud na základě svých zkušeností mohu poslat do světa nějaké rady, jsou to tyto: Nehledejte nejúspěšnějšího šampióna, ale člověka, který vyšel z obdobných zkušeností a bude pro vás mít opravdové pochopení. Hledejte člověka, který ví jak motivovat, podpořit a vysvětlit věci na úrovni jednotlivých klientů. Hledejte odborníka, který je v oblasti nejen zkušený teoretik, ale sám se svými zásadami řídí a je důkazem, že to všechno funguje! V tomto případě jsem tedy byla spokojená s volbou Jany Krátké, která má mnohaleté zkušenosti s výukou dospělých, s vědeckým výzkumem v této oblasti a sama se soutěžně a trenérsky věnuje oblasti fitness. O "zázračných" tabletkách na hubnutí se asi ani zmiňovat nemusím. Těm už snad nevěří nikdo. Neváhejte a obraťte se na zkušenou a úžasně milou bytost, která vám poradí a pomůže proměnit své sny v realitu. Více o Janě najdete na jejích osobních stránkách. www.janakratka.cz
◼ redakce / inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Chorvatsko: Země překrásných pláží i přírody. Na jaké nástrahy si ale dát pozor?

Dům a zahrada

Jak zrecyklovat PET lahve? Než je vyhodíte, můžete si s nimi užít spoustu zábavy

Bydlení

Jaký si zvolit materiál zahradního nábytku, aby vám vyhovoval?

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu