Přestaňte o krásné postavě jen snít. Dokonalý zadek nezískáte sezením na zadku, který máte! Víme, jak na to a máme důkaz místo slibů!

 Krása 
03. listopadu 2015 03:02 / redakce
  0
📷
7 fotografií v galerii
Jana Krátká a její úžasná proměna.  Facebook: Jana Krátká Fitness
Suché kuře s rýží, praštěná holka v teplácích a kruháč ve fitku. Toho jsem se popravdě řečeno obávala, když jsem vyrážela na víkendový fitness kurz. Doteď se nemůžu vzpamatovat z toho, že se nakonec nic z těchto fitness stereotypů nekonalo. Ostatně ani lektorka a autorka vlastní koncepce Jana Krátká není typická fitness trenérka a výživová terapeutka.

Je více věcí, kterými mě překvapila. Svým vzděláním a pracovním uplatněním boří mýty o tom, že fitness lektorka moc rozumu nepobrala. Jana byla spoustu let úspěšnou vysokoškolskou učitelkou (vystudovala Výchovu ke zdraví na Masarykově univerzitě). Dr. Krátká je vědkyně a žurnalistka, která myslela víc na práci a kariéru, než na vlastní zdraví.

Celkem 15 let měla vleklé zdravotní problémy. Během vědecké konference v Singapuru roku 2009 se zhroutila. Byl to důsledek nízkého tlaku a anémie, což nakonec vyvrcholilo horečkami, halucinacemi, permanentními zažívacími obtížemi, krvácením z nosu a akutním nedostatkem červených krvinek prakticky připraveným na transfuzi!

Tehdy začala nový životní styl a zaplnila svůj každý den sportovními aktivitami. Podařilo se jí najít kompromis mezi tím, jak být silná, zdravá a současně mít dostatek energie a času na veškerou další práci. Dnes je hrdá na to, čeho se svým tělem dosáhla mnohem víc než na své knihy a studie, které o celoživotním učení se pouze mluvily.

Své znalosti a zkušenosti o tom, jak se celoročně udržovat v nejlepší formě, ráda předává dalším lidem a spolehlivě vás dokáže motivovat k překonávání sebe samých! V jídle vám ukáže, že si můžete užívat jakékoli chutě, na které si vzpomenete, že si každý den můžete dát nějaký krásný zdravý dezert a navíc je to všechno v jejím provedení hrozně rychlé a jednoduché. Místo kuřete s rýží tedy přišel hovězí hamburger a dýňový koláč (recept na tento vynikající dezert naleznete ve fotogalerii) a místo kruháče ve fitku přišly komplexní cviky s opravdovými činkami. Trénink s ní zvládnete do hodiny a při pohledu na její výsledky v podobě dokonale kulatého zadku o jeho funkčnosti vůbec nepochybujete.

Pokud na základě svých zkušeností mohu poslat do světa nějaké rady, jsou to tyto: Nehledejte nejúspěšnějšího šampióna, ale člověka, který vyšel z obdobných zkušeností a bude pro vás mít opravdové pochopení. Hledejte člověka, který ví jak motivovat, podpořit a vysvětlit věci na úrovni jednotlivých klientů. Hledejte odborníka, který je v oblasti nejen zkušený teoretik, ale sám se svými zásadami řídí a je důkazem, že to všechno funguje! V tomto případě jsem tedy byla spokojená s volbou Jany Krátké, která má mnohaleté zkušenosti s výukou dospělých, s vědeckým výzkumem v této oblasti a sama se soutěžně a trenérsky věnuje oblasti fitness. O "zázračných" tabletkách na hubnutí se asi ani zmiňovat nemusím. Těm už snad nevěří nikdo. Neváhejte a obraťte se na zkušenou a úžasně milou bytost, která vám poradí a pomůže proměnit své sny v realitu. Více o Janě najdete na jejích osobních stránkách. www.janakratka.cz
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město