Zadeček o jakém jste vždycky snila? Žádný problém. Máme pro vás pár rad a tipů!

Vaše pozadí si také zaslouží náležitou pozornost
 Krása 
17. října 2014 03:27 / Esthé
  0   0
Stejnou péči jako váš obličej si samozřejmě zaslouží i vaše hýždě. Vy asi netoužíte po monstrózním pozadí po vzoru celebrit Kim Kardashian nebo Jennifer Lopez, ale možnosti tzv. gluteoplastiky jsou širší, než jen zvětšování spodních partií do bizarních velikostí. Pojďme se na to podívat zblízka!

V našich zeměpisných šířkách je nejčastější operací tvarování pozadí a přilehlých oblastí liposukcí, kterých je celá dlouhá řada (klasická, vibrační, laserová...). Nejvíce se podle MUDr. Libora Kmenta z estetické kliniky setkáváme s podkožními nadbytky na zevní straně stehen, při kterých se pozadí jeví jako velmi široké. „Na dojem z tvaru hýždí má vliv i tvar a objem podkožního tuku v oblasti boků. Vymodelujeme-li tyto krajiny, pak je zadeček rázem úplně jiný,” říká plastický chirurg.

Odsávání tuku přímo z hýždí není až tak obvyklé a musí být provedeno s velkou opatrnosti, aby naopak nedošlo k poklesu kůže a tím celého pozadí. Výhodné jsou na tuto oblast metody, které podporují retrakci kůže, třeba ultrazvukové liposukce nebo laserové.

České ženy nestojí o velké plné zadky, ale občas si ho z estetických důvodů vyplnit nechávají. „Zvětšení je možné vlastním tukem, což je velmi populární. Pacientovi můžeme odsát tuk z boků nebo stehen a vyplníme jím potřebné partie,” popisuje Kment. Skvělé je, že se jedná o vlastní ”materiál”, ale protože tuk má tendenci se vstřebávat, většinou je nutné zákrok opakovat.

Máte tedy ještě možnost silikonových implantátů. „Jedná se o obdobu zvětšování prsů. Implantát se umístí z tenkého řezu mezi hýžděmi obvykle do prostoru mezi hýžďovými svaly,” přibližuje u nás méně využívanou metodu chirurgr. Výhodou je okamžitý efekt a objem dosáhnutý při jednom zákroku, nevýhodou rizika spojená s implantací cizího tělesa.

Výplň injekčními přírodními nebo syntetickými materiály není příliš běžná. Je potřeba hodně látky a tím se zvýší cena. Také je zde riziko spojené s aplikací těchto látek difúzně do tkáně.

Tak co dámy, nejen prsa jsou často obdivovanou partií. Dnes už můžete mít zadečky o jakých sníte.
Jitka Jahodová | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Plnou parou do léta. Nejkrásnější italské pláže, které by byl hřích nevidět

Dům a zahrada

Nenechte svilušky vysát život z vašich rostlin. Vyzkoušejte několik šetrných fíglů, které na ně...

Bydlení

Zútulnit si balkon jde i za pár korun. Vyrobte si hezký nábytek z palet

Zavřít reklamu