Chcete zhubnout? Tyhle přístroje vám výrazně pomohou. A bez práce!

 Krása 
04. října 2018 13:22 / Martina Langová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Hubnutí dnes už nemusí být žádná věda Depositphotos
Pokud toužíte po hezčí postavě a chcete se zbavit nevzhledných tukových polštářů, máte pro vás zajímavé tipy, jak na to. Nemusíte držet žádné omezující diety, ani se trápit hlady. Zhubnout můžete mnohem snadněji a bez práce.

Změna jídelníčku a zvýšení pohybové aktivity není pro každého. Navíc dietu si každý z nás spojuje s hladem, a to se nám nelíbí. Bohudíky věda pokročila, a tak už můžeme mít dnes hezkou postavu bez větší námahy. Víme, jak na to.

Neinvazivní liposukce

Jinak se jí říká také bezbolestná liposukce, kavitace nebo ultrazvuková liposukce. V překladu to znamená, že vás žádný lékař nebude uspávat na operačním sále a sát z vás tuk. Tuhle snadnou proceduru udělají dnes už v každém druhém kosmetickém salonu. A o co vlastně jde? Ultrazvukové vlny naruší podkožní tukové buňky a ty se nás pak neudrží.

Tuk prochází metabolickými přeměnami a spolu s vodou ho tělo využije jako zdroj energie. Volné mastné kyseliny pak zpracují játra. Tuk se tak vlastně močí vyloučí z těla ven.

Elektrolipolýza

Tahle metoda se provádí ambulantně. Není moc příjemná, ale skvěle funguje. V podstatě dokáže urychlit metabolismus v tukové tkáni. A jak probírá?  Do jednotlivých ošetřovaných partií se postupně zavádí vlasově tenké jehličky. Ty působí jako takové minielektrody. Pod kůží pak dochází k obrovskému zvýšení metabolické aktivity a tukové buňky se začnou rozpadat. Následně jsou z těla vyloučeny močí.

Dostatečný pitný režim je tedy při této metodě nutností. U této metody jsou oblíbené zejména problematické partie vnitřních a zevních stehen, hýždí, boků a břicha. Dá se však úspěšně aplikovat i na oblast obličeje a podbradku. Při tomto zákroku se zároveň zlepšuje celulitida, protože jak elektrické pole, tak mechanické podněty při aplikaci jehliček způsobují narušení zbytnělé vazivové tkáně.

Elektrotonoterapie

I tato metoda funguje na elektrickém principu. Zaměřuje se však především na vybrané svalové skupiny vybraných patrií těla, kde nepomáhá cvičení. Je ideálním doplňkem při odtučňovací kúře. Pomocí impulsů dochází k napínání a uvolňování svalových vláken. Tím se pak logicky zvyšuje jejich elasticita.

Lymfoven

Tento přístroj v podstatě umí udělat lymfatickou masáž. Sehnat kvalitního maséra, který tento druh masáže umí ručně provést, je nadlidský úkol. Tento přístroj dokáže člověka velmi dobře zastoupit. Nejprve si obléknete speciální kalhoty, které se pak postupně nafukují. Kalhoty mají několik komor a ty vytvářejí tlak podle přesně stanoveného scénáře.

Tím se vytvoří takzvaná masážní vlna, která si umí poradit s nahromaděným toxickým odpadem v lymfatických cestách v těle a dokonce vyloučí z těla ven i nahromaděné zplodiny látkové výměny. Tělo se tak skvěle očistí a navíc se podpoří i hubnutí. Přístroj se využívá jako doplněk hubnutí, na očistu těla a dokonce i poradí i s některými zdravotními obtížemi, jako je například „pocit těžkých nohou“.

Vacupress

Jde o přístroj, který pracuje na principu podtlaku. Jeho intenzita se pochopitelně nastaví tak, aby vám to bylo příjemné. Kůže se při této metodě nasává do různě velkých baněk. Tím se nejen prokrvuje, ale také se zde urychluje metabolismus. Navíc se významně podpoří tvorba kolagenu a elastinu, což jsou dvě složky nutné pro zpevnění. Metoda je vhodná i při celulitidě a striích. Co se samotného hubnutí týče, dokáže vacupress zeštíhlet tělo až o několik centimetrů. Vacupress si poradí i s dvojitou bradou. A když k tomu přidáte i cvičení, bude efekt dokonalý.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Proč je důležité sušit vlasy ručníkem dříve, než použijete výživovou masku

Dům a zahrada

K důkladnému úklidu bytu vám může pomoci i sníh. Využijte jeho sílu na maximum

Zavřít reklamu