Fialové oční stíny jsou překvapivě hitovou barvou kouřových očí letošní zimy

 Krása 
21. listopadu 2021 08:48 / Mirka Malá
  0
📷
2 fotografie v galerii
Pokud chcete letos nosit kouřové líčení, pak vsaďte fialové oční stíny Shutterstock
Kouřové oči jsou zase zpátky a velmi aktuálním trendem líčení. Jedno překvapení se ale zrodilo doslova na poslední chvíli. A jsou jím fialové oční stíny.

Takže pokud chcete nosit kouřové líčení, pak si musíte ještě rychle vybrat fialové oční stíny. Nebo samozřejmě nějaký z fialových odstínů. Tedy od hlubokých švestkových a indigových tónů až po  odstíny kosatce či vistárie. Odstínů je mnoho, takže trend fialových očních stínů můžete nosit bez ohledu na tón pleti, barvu vlasů nebo tvar očí.

Jak správně nosit fialové oční stíny

Pokud si nejste úplně jisté, jak nosit fialové oční stíny, je tu trocha inspirace. Ať už nanesete jeden odstín po celém očním víčku, použijete fialovou oční linku k rozmazání barvy podél linie řas nebo použijete hned několik odstínů fialových očních stínů, existuje mnoho způsobů, jak můžete začlenit fialovou do svého oblíbeného očního make-upu.

Můžete tedy spojit několik odstínů třpytivých fialových očních stínů s těžkou rozmazanou černou oční linkou a třpytivě broskvově lesklou rtěnkou a efekt bude naprosto dokonalý. 

Vyzkoušet můžete i méně agresivní look v podobě výrazných očních linek, fialovým třpytem ve vnitřním koutku oka a jemné ultrafialové oční stíny.

Pokud zvolíte například švestkový odstín, vytvoříte jím ve spojení s klasickou černou tekutou linkou a řasenkou naprosto dokonalý a přitom jemný vzhled kouřových očí.

Pracujte s barevnými paletami

Pokud si chcete užít zimu v kombinaci s tímto opravdu horkým trendem líčení, pak vizážisté doporučují nakoupit celou paletu fialových odstínů. Budete mít nejen na výběr, ale pro každou příležitost si můžete zvolit jinou kombinaci odstínů pro kouřové líčení. A samozřejmě by vám neměla chybět ani fialová tužka na oční linky. Dále čtěte: Pokud bojujete se suchými vlasy a roztřepenými konečky, vyzkoušejte extrakt ze semínek quinoy, který skvěle hydratuje.

Zdroj: Stylist.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Belohorcová s manželem zažehnali manželskou krizi a uspořádali na Tenerife velkou party. Zpívat jim...

Styl

Cotardův syndrom: Existují lidé, kteří věří, že jim v těle neproudí krev nebo chybí orgány a cítí...

Tech

Čína uprostřed občanských nepokojů znovu chrastí zbraněmi. Má nové ponorkové střely, které doletí až...