Potřebujete zamaskovat větší bříško? Stačí zvolit vhodné oblečení

 Móda 
18. května 2019 10:45 / Eva Vogelová
  0
📷
13 fotografií v galerii
Jaké oblečení pomůže zamaskovat větší břicho? Pinterest
Málokdo se může pochlubit dokonalou postavou. Ženy se trápí svými výraznějšími křivkami mnohem více než muži. Problematické partie se hubnou těžko, bříško je jednou z nich. Možná držíte různé diety, cvičíte, ale výsledek neustále nepřichází. Nevěšte hlavu, větší bříško můžete zamaskovat vhodným oblečením.

Když si na sebe vyberete správný outfit, který vám padne, ubere vám pár kil na břiše a už se nemusíte zbytečně potit v posilovně. Vhodnou módou na sebe přilákáte pohledy mužů i žen. Nemusíte být štíhlé jako proutek, stačí se umět obléct. Zjistěte, jaké střihy oblečení zakryjí větší bříško a už se za něj nebudete muset stydět.

Džíny s vysokým pasem

Když máte vystouplejší bříško, džíny s vysokým pasem by vám ve skříni rozhodně neměly chybět. Kalhoty s vysokým pasem jsou základem pro váš outfit. Pokud máte doma džíny, které se zapínají pouze na úrovni boků, rovnou je vyhoďte. Zbytečně vám opticky zvětší boky i břicho.

Bokové kalhoty se zapínají na tom nejširším místě a vylezou vám z nich špíčky. Džíny s vysokým pasem naopak nechtěné partie trochu stáhnou. Můžete si kolem pasu provléct i pásek, ale neměl by být výrazný, aby zbytečně neupozorňoval na vaše problematické partie.

Mírně projmutý střih saka

Ve svém šatníku byste měly mít uložená alespoň dvě saka v různých barvách. Můžete si je vzít k džínům do práce nebo k sukni na nějakou společenskou akci. Věřte, že saka hojně využijete, protože si je můžete obléct i ke každodennímu oblečení.

Ideální by bylo, kdybyste si pořídily sako s projmutým střihem. To vám totiž opticky zvýrazní boky a zmenší bříško. Nutně si nemusíte pořizovat černé, ale můžete i barevné. K němu se vám budou hodit kalhoty s vyšším pasem.

Zavinovací topy

Zavinovací halenky vypadají hezky a ještě k tomu vám zeštíhlí bříško. Můžete si vybrat takovou, která vám trochu poodhalí dekolt. Díky tomu odpoutáte pozornost od problematických partií.

Šikmý střih dokáže zmást velikost bříška a tím ho šikovně zamaskuje. Stejnou službu vám prokáží nejen halenky, ale i zavinovací šaty.

Vzorované sukně

Pokud máte rády sukně, nemusíte se jich vzdávat jen proto, že máte větší bříško. Vyberte si na sebe sukni, která má výrazné vzory. Květovaný oděv stále nevyšel z módy. Pestré barvy odvedou pozornost od širšího pasu.

Doporučujeme vám, abyste si pořídily sukně áčkového střihu. Většinou se zapínají v pase, takže vám bříško trochu schovají. O tom, jak nosit černou barvu a neupadnout do jednotvárnosti, jsme psali zde.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Lopez a Ben Affleck: Předstírají lásku před kamerami, nebo jsou to skutečné projevy citů? Už...

Styl

Sváteční pečení na velikonoční stůl: Staročeská nádivka a pravý mazanec by neměly chybět

Tech

Legendární létající špion U2 se chystá do důchodu. Otázkou zůstává, jaký letoun jej nahradí