Soutěž. Vyhrajte dva lístky na kocert Paula Kalkbrennera

 Ostatní 
27. října 2021 08:46 / Ema Maxová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Paul Kalkbrenner Paul Kalkbrenner
Za nedlouho přijede do Prahy německá legenda Paul Kalkbrenner. Berlínský rodák, který patří k největším hvězdám současné světové taneční techno scény, roztančí v sobotu 6.11. Forum Karlín.

Paul Kalkbrenner prodal více než milión desek, na Spotify a YouTube dosahují jeho tracky stamiliónových přehrání a headlinuje největší světové festivaly. Na vystoupení kultovního DJ, v jehož tvorbě se prolíná minulost, současnost i budoucnost taneční scény, by neměl chybět žádný milovník elektronické hudby.

Jeho dlouhé zrychlující ataky vzývají gradaci a přirozeně vtahují posluchače do jádra dění. Kalkbrenner pracuje s širokou škálou energií, které se vzájemně prolínají a vytváří mimořádně chytlavý taneční celek. Paul u nás zabodoval již při svém koncertu na hlavní scéně festivalu Colours of Ostrava 2018, i na koncertu ve Žlutých lázních v srpnu 2019.

 6.11.2021 Forum Karlín

Už za pár dní se na jeho vystoupení můžete těšit v Praze ve Forum Karlín.

Podmínky soutěže:

1) Sleduj Facebook inStory.cz 

2) Napište email s odpovědí na soutěžní otázku: redakce@instory.cz. V emailu nezapomeňte uvést své jméno a telefonní číslo.

Soutěžní otázka:

Proč byste právě vy měli vyhrát dva lístky Paula Kalkbrennera a koho byste vzali s sebou? Nejvtipnější odpověď vybereme v úterý 2.11.2021 a výherce budeme kontaktovat.

 

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vítěz Superstar Adam Pavlovčin vydává první singl a prozrazuje své nové umělecké jméno

Styl

Víra, že my sami můžeme život změnit k lepšímu, skutečně vede k lepší kvalitě života, potvrzují...

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu