Naučte se si přát! Splní se Vám tajná přání.

Jestliže si své přání zapíšeme, projevíme je navenek.
 Ostatní 
18. listopadu 2016 07:10 / Internet
  2   0
Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno – skutečný význam těchto slov je mnohem silnější, než si uvědomujeme. Připravili jsme pro vás stručný přehled toho, co by měl člověk udělat, aby se jeho přání změnilo v realitu.

Už jste někdy slyšely o zákonu přitažlivosti? Zákon přitažlivosti říká, že všechno, co chcete a na co myslíte, si přitáhnete do svého života.

Nejlepší je začít nejprve s drobnými věcmi a pomocí prvních úspěchů přesvědčit rozum o tom, že je možné úspěšně si přát. Nic není tak úspěšné jako samotný úspěch, protože přitahuje další úspěchy. Potom se můžeme pustit do velkých věcí.

Přejte si vždy v přítomném čase, nikdy ne v čase budoucím! „Jsem bohatý," a ne: „Chci být bohatý!" Čím přesnější a stručnější člověk musí být, tím více je nucen dostat se k vlastnímu jádru svého přání. Dokáže-li člověk vyjádřit své přání dvěma větami, pak sám mnohem přesněji ví, co si skutečně přeje.

Jestliže se naučíte pracovat se svými přacími myšlenkami způsobem, že už se „to“ stalo, celý proces patřičně urychlíte. Tvařte se tak, že to, co si přejete, je realita. Že už „to“ máte. Touto vizualizací se dostanete do té správné energetické vibrace a vaše přání je vesmírem zpracováváno mnohem rychleji.

Nekontrolujte vesmír, jestli už na vašem přání pracuje! Když zasadíte semínko, taky mu necháte čas, aby se v půdě zabydlelo a mohlo vyklíčit. Pokud byste ho každou hodinu vydloubávali ze země a dívali se, jestli už konečně uvidíte klíček, nic by vám nevyrostlo. Nejdůležitější chvíle je tahle a nejhezčí den ten dnešní. Když se tímhle budete řídit, budete za chvíli opravdu šťastní. Nejen virus, ale i úsměv a dobrá nálada se také umí šířit. Víte přece, že co vysíláte, to se vám vrací…

Nezapoměňte poděkovat. Poděkováním rozmnožujete dobro, protože začínáte ve svém životě sledovat věci, které se daří. Věnujete jim svou pozornost a uznání. A k věcem, kterým věnujete svou pozornost, přivádíte energii. Prostřednictvím díků člověk znásobí všechny ty skvělé věci, jež se v jeho životě už vyskytují, protože jim přidává ještě více energie.

Kdo nevěří, má smůlu

V případě, že máte sebemenší pochybnost, neměla byste do toho vůbec jít. Pochybnosti (a to i ty nevyslovené nahlas, které vám problesknou hlavou) automaticky odvolávají to, co chcete.
Znáte to: Často si při vyslovení přání ihned vzápětí pomyslíme: „Hmmm, ale co když se to nestane?“ Nebo: „Uvidím, ale stejně na to nevěřím.“ A v tu chvíli veškerou svou předešlou energii negujeme a odvoláváme. Což je špatně.
Pochybovačná očekávání nemohou nikdy dojít naplnění, protože do vesmíru jimi vysíláte zprávy o tom, že „to“ vlastně nechcete. A ten, kdo nevěří v úspěch, nemůže ho prostě dosáhnout.

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Víte, proč nemají ženy ohryzek a muži ano?
Jak neusnout za volantem!
Užitečný pomocník: bezbarvý lak na nehty se vyplatí mít doma
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Zájezd do Londýna pro děti: Zažijte na vlastní kůži čarodějnickou školu Harryho Pottera

Zprávy

Nové překvapení po summitu v Helsinkách. Tohle asi čekal málokdo

Bydlení

Požární hlásič dokáže zabránit katastrofě. Přesto ho majitelé nemovitostí podceňují

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn